Березень 4, 2022 0 1388 Переглядів

Департамент освіти УЦХВЄ запустив інформаційний проєкт «Хроніки війни»

3 березня Департамент освіти УЦХВЄ на своєму youtube-каналі провів перший випуск проєкту «Хроніки війни». Програма буде виходити в прямому ефірі щодня (за можливості) о 19:00. 

 «Восьмий день війни. Мовчати не можна. Вже сьогодні запускаємо новий проєкт, щоб говорити про те, що болить, і про Того, Хто дає силу справлятися з цим усім!” – анонсували перший випуск програми, який можна переглянути за посиланням https://youtu.be/IgOvmj3gpJ.

Ведучий проєкту, директор освітнього департаменту братерства Віктор Вознюк каже про мету програми: «Ми стартували для того, щоб розповідати не тільки про жахи війни. Ми хочемо, щоб серед цих жахів, серед цієї темряви, з’явилися промінчики світла. Це – Божі чудеса, це те, що роблять люди, Церква, мужність наших людей.

Попередня В Софійському Соборі молилися за Україну, незважаючи на обстріли Києва російськими ракетами
Наступна Рада Церков закликає створити гуманітарні коридори в Україні для евакуації дітей і жінок

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Хмельницькому з’явилася «Благодать Христа»

18 березня на Поділлі офіційно з’явилося ще одне місце для молитви. У Хмельницькому відбулося урочисте відкриття церкви ХВЄ «Благодать Христа». Близько двох сотень осіб прийшли розділити радість із подолянами.

Пастор новоствореної церкви, старший пастор Хмельницького обласного об’єднання Ростислав Мурах, доручивши перерізати символічну червону стрічку старшому єпископу Церкви ХВЄ Михайлу Паночко, запросив усіх до молитовного будинку.

Новини

У МОН обговорили затримку видачі грифа на програму «Основи християнської етики»

2 червня перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок взяв

Новини братерства

Віктор ВОЗНЮК: «Щотижневик та планувальник на 2014 рік можуть стати хорошими помічниками у служінні пасторів»

   Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшов у світ «Щотижневик 2014» та настінний «Планувальник 2014». Мета цих видань – не лише полегшити планування…