Грудень 13, 2021 0 1344 Переглядів

В Іспанії  служителі українських церков ХВЄ вдосконалили структуру об’єднання та обрали регіональних служителів

4-8 грудня 2021 р. в громаді  УЦХВЄ «Боже спасіння» Мадриду  відбулася конференція для служителів  українських церков в Іспанії (старший пресвітер об’єднання Ярослав Демко). На  конференцію  прибули делегати з різних частин країни. З України завітали Юрій Веремій, координатор діяльності громад братерства у країнах Західної Європи та Віталій Жиляк директор Центру опіки дитини «Рідна оселя».

Близько 80 учасників (переважно це служителі церков з дружинами), натхненно й плідно провели час конференції: славили Бога, слухали семінари  і проповіді, разом молилися та розмірковували над пророчим словом. А ще скористалися чудовою нагодою ближче познайомитись один з одним.

Протягом двох днів тривали робочі засідання, під час яких брати проаналізували працю об’єднання церков братерства в Іспанії за 2021 рік та розробили подальшу стратегію діяльності. Зокрема, створили нову структуру об’єднання, визначили п’ять регіонів та обрали відповідальних служителів, розробили положення і посадову інструкцію регіонального служителя. Учасники конференції одноголосно підтримали запропоновані кандидатури та здійснили сердечну молитву за новообраних служителів.

Спікерами на цій конференції, окрім гостей з України, були також благословенні вчителі із США – пастор Олександр Побережнюк (м. Філадельфія), диякон Василь Гринчук (м. Кентон) та доктор богослов’я з Німеччини Лео Франк.

«Бог рясно благословив конференцію. Брати та сестри отримали новий запал для ефективного служіння», – ділиться враженнями єпископ Юрій Веремій.

Попередня «Ключ до переможного життя» шукали учасниці обласної жіночої конференції на Львівщині
Наступна Капелани зробили Надержинщинській виправній колонії №65 на Полтавщині цінний подарунок для дитячого будинку

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Скарб»

   У вівторок, 28 квітня 2015 року, в Івано-Франківську в приміщенні колишнього костелу Святого Йосифа (а тепер дому молитви Церкви християн віри євангельської України) відбулася презентація другої книги християнського проповідника та журналіста Богдана Галюка «Скарб».

Новини братерства

Молитовне віче об’єднало сотні євангельських церков (ВІДЕО)

   10 березня на Майдані Незалежності в м. Києві відбулося ініційоване Церквою віри євангельської України молитовне віче.