Грудень 13, 2021 0 1280 Переглядів

В Іспанії  служителі українських церков ХВЄ вдосконалили структуру об’єднання та обрали регіональних служителів

4-8 грудня 2021 р. в громаді  УЦХВЄ «Боже спасіння» Мадриду  відбулася конференція для служителів  українських церков в Іспанії (старший пресвітер об’єднання Ярослав Демко). На  конференцію  прибули делегати з різних частин країни. З України завітали Юрій Веремій, координатор діяльності громад братерства у країнах Західної Європи та Віталій Жиляк директор Центру опіки дитини «Рідна оселя».

Близько 80 учасників (переважно це служителі церков з дружинами), натхненно й плідно провели час конференції: славили Бога, слухали семінари  і проповіді, разом молилися та розмірковували над пророчим словом. А ще скористалися чудовою нагодою ближче познайомитись один з одним.

Протягом двох днів тривали робочі засідання, під час яких брати проаналізували працю об’єднання церков братерства в Іспанії за 2021 рік та розробили подальшу стратегію діяльності. Зокрема, створили нову структуру об’єднання, визначили п’ять регіонів та обрали відповідальних служителів, розробили положення і посадову інструкцію регіонального служителя. Учасники конференції одноголосно підтримали запропоновані кандидатури та здійснили сердечну молитву за новообраних служителів.

Спікерами на цій конференції, окрім гостей з України, були також благословенні вчителі із США – пастор Олександр Побережнюк (м. Філадельфія), диякон Василь Гринчук (м. Кентон) та доктор богослов’я з Німеччини Лео Франк.

«Бог рясно благословив конференцію. Брати та сестри отримали новий запал для ефективного служіння», – ділиться враженнями єпископ Юрій Веремій.

Попередня «Ключ до переможного життя» шукали учасниці обласної жіночої конференції на Львівщині
Наступна Капелани зробили Надержинщинській виправній колонії №65 на Полтавщині цінний подарунок для дитячого будинку

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Мокієнко: «Ювілей п’ятидесятництва — це демонстрація справедливості» (частина 2)

Журнал «Благовісник» публікує другу частину інтерв’ю з Михайлом Мокієнко з

Новини братерства

Замість Комісії з моралі медіа простір контролюватиме міліція та податкова – ІРС

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Закону України «Про захист суспільної моралі». Таке повідомлення 3 березня розміщено на сайті Глави держави, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Віктор Єленський: ” Християнин завжди відстоює справедливість і залишається таким не тільки в церкві “

наша розмова з Президентом «Української асоціації релігійної свободи, відомим соціологом і релігієзнавцем, доктором філософських наук Віктором Єленським…