Грудень 13, 2021 0 1040 Переглядів

В Іспанії  служителі українських церков ХВЄ вдосконалили структуру об’єднання та обрали регіональних служителів

4-8 грудня 2021 р. в громаді  УЦХВЄ «Боже спасіння» Мадриду  відбулася конференція для служителів  українських церков в Іспанії (старший пресвітер об’єднання Ярослав Демко). На  конференцію  прибули делегати з різних частин країни. З України завітали Юрій Веремій, координатор діяльності громад братерства у країнах Західної Європи та Віталій Жиляк директор Центру опіки дитини «Рідна оселя».

Близько 80 учасників (переважно це служителі церков з дружинами), натхненно й плідно провели час конференції: славили Бога, слухали семінари  і проповіді, разом молилися та розмірковували над пророчим словом. А ще скористалися чудовою нагодою ближче познайомитись один з одним.

Протягом двох днів тривали робочі засідання, під час яких брати проаналізували працю об’єднання церков братерства в Іспанії за 2021 рік та розробили подальшу стратегію діяльності. Зокрема, створили нову структуру об’єднання, визначили п’ять регіонів та обрали відповідальних служителів, розробили положення і посадову інструкцію регіонального служителя. Учасники конференції одноголосно підтримали запропоновані кандидатури та здійснили сердечну молитву за новообраних служителів.

Спікерами на цій конференції, окрім гостей з України, були також благословенні вчителі із США – пастор Олександр Побережнюк (м. Філадельфія), диякон Василь Гринчук (м. Кентон) та доктор богослов’я з Німеччини Лео Франк.

«Бог рясно благословив конференцію. Брати та сестри отримали новий запал для ефективного служіння», – ділиться враженнями єпископ Юрій Веремій.

Попередня «Ключ до переможного життя» шукали учасниці обласної жіночої конференції на Львівщині
Наступна Капелани зробили Надержинщинській виправній колонії №65 на Полтавщині цінний подарунок для дитячого будинку

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Одесі церква ХВЄ відкрила дитячий євангелізаційний проект — клуб Fishers, який працюватиме по суботах у парку Космонавтів

У Одеській церкві «Віра, Надія, Любов» стартував дитячий євангелізаційний проєкт

Новини братерства

Святкування ювілею української Першокниги в “Пересопниці”

3 вересня 2011 року на території культурно-археологічного комплексу «Пересопниця» вже вдруге відзначали 450-річчя Пересопницького Євангелія. Перше, затверджене на державному рівні святкування відбулося 27 серпня, в день, коли за історичними даними було завершено написання Книги.

Служіння людям з порушеннями слуху

«Працюйте з ресурсом, який маєте, і там, де ви є!» – Віталій Філіп про працю серед людей з порушеннями слуху

Громадська організація  «Львівська майстерня щастя» була створена у 2018 році