Листопад 17, 2014 0 910 Переглядів

«Стійте в свободі, яку дав Христос!»

Розпочав зібрання керівник молоді ЦХВЄ Івано-Франківщини диякон Василь Дерун. Співом служила молодіжна група з Уторопів. В першій половині зустрічі короткими проповідями з присутніми ділилися керівники молоді з церков ХВЄ с. Заріччя та с. Стецевої, Ігор Обітняк та Юрій Рокицький відповідно.

Центральну проповідь на тему «Стійте в свободі, яку дав Христос» виголосив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який цього дня завітав в гості до Івано-Франківська. Основою звернення служителя став уривок з Послання апостола Павла до галатів 5:1 «Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства!». «Суть Нового Заповіту лежить в розумінні цього вірша, – зауважив Михайло Степанович. – Бог подбав про нашу духовну свободу і дав нам право розвиватися в ній». Після того проповідник пояснив, що означає справжня свобода в Христі – «Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно» (1 Кор. 6:12).

На завершення зібрання Василь Дерун підбадьорив молодь не зупинятися у своєму слідуванні за Богом, повідомляє сайт Івано-Франківського обласного об’єднання ЦХВЄУ.

993_1

Попередня Херсонські віруючі підтримують військовослужбовців
Наступна День подяки у Здолбунові

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Результати дослідження «Інтеграція молодої людини у християнську спільноту»

Молодіжна конференція східного регіону відбулась на прикінці березня 2011 року, під час якої організаторами було проведено анкетування серед молоді. Анкети заповнили 443 учасники.

Результати дослідження виявились наступними:

Новини регіонів

О жизненном пути, семье, служении


МИХАИЛ МИХАЙЛОВИЧ МОКИЕНКО: Епископ Днепропетровского объединения церквей ХВЕ

Встреча с Богом
Я очень благодарен Богу за свою судьбу. Это особая Божья милость, что я родился в четвертом поколении верующих. Мой прадед и мой дед одновременно уверовали в Господа во времена Евангельского Пробуждения в 20-х гг. прошлого столетия.

Новини регіонів

Вчителі недільних шкіл спілкувалися у Дніпродзержинську

У суботу, 5 листопада, близько 70 вчителів недільних шкіл відвідали конференцію, яку організував відділ дитячого служіння. Захід відбувся у приміщенні церкви “Суламіта” (м. Дніпродзержинськ).