Листопад 17, 2014 0 1040 Переглядів

«Стійте в свободі, яку дав Христос!»

Розпочав зібрання керівник молоді ЦХВЄ Івано-Франківщини диякон Василь Дерун. Співом служила молодіжна група з Уторопів. В першій половині зустрічі короткими проповідями з присутніми ділилися керівники молоді з церков ХВЄ с. Заріччя та с. Стецевої, Ігор Обітняк та Юрій Рокицький відповідно.

Центральну проповідь на тему «Стійте в свободі, яку дав Христос» виголосив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який цього дня завітав в гості до Івано-Франківська. Основою звернення служителя став уривок з Послання апостола Павла до галатів 5:1 «Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства!». «Суть Нового Заповіту лежить в розумінні цього вірша, – зауважив Михайло Степанович. – Бог подбав про нашу духовну свободу і дав нам право розвиватися в ній». Після того проповідник пояснив, що означає справжня свобода в Христі – «Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно» (1 Кор. 6:12).

На завершення зібрання Василь Дерун підбадьорив молодь не зупинятися у своєму слідуванні за Богом, повідомляє сайт Івано-Франківського обласного об’єднання ЦХВЄУ.

993_1

Попередня Херсонські віруючі підтримують військовослужбовців
Наступна День подяки у Здолбунові

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Семінар з нагоди 450-річчя Пересопницького Євангелія у Рівному

Служіння, приурочене 450-річчю Пересопницького Євангелія, відбулося 24 липня у церкві «Божого спасіння», що в місті Рівне.

Новини регіонів

У селі Пришиб на Харківщині посвятили новий Молитовний будинок

15 грудня 2018 року в селі Пришиб на Харківщині відбулася

Новини регіонів

Навчальний курс «Чоловіче служіння» стартував на Закарпатті

27 березня у Закарпатській області розпочався піврічний курс за дисципліною