Вересень 9, 2021 0 1175 Переглядів

Національний молитовний сніданок  зібрав близько тисячі делегатів і став найбільшим у Європі

8 вересня в м. Києві в «Українському домі» відбувся IX Національний молитовний сніданок, який об’єднав понад тисячу  учасників та 15 іноземних делегацій.

У вступному слові старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко побажав присутнім: «Нехай цей молитовний сніданок послужить нам для зміни наших думок, сердець і світогляду. Щоб ми перевірили себе чи в правильному напрямку ми рухаємося, чи залишаємо за собою хороші плоди? Я вірю, що Бог благословить Україну, якщо ми будемо звертатися до нього з чистими серцями, з чистими руками й вірою. Нехай Божа ласка буде з нами!»

В парламентському заході взяли участь Голова ВРУ Дмитро Разумков, народні депутати, урядовці, духовенство, делегації з областей, політики країн Європейського Союзу, капелани, науковці.

Також для участі в IX Національному молитовному сніданку в Україну прибули конгресмен США від штату Каліфорнія Хуан Варгас, конгресмен США від штату Пенсільванія, співголова українського кокусу в Конгресі США Брайан Фитцпатрик і Боб МакЮен – конгресмен США п’яти скликань від штату Огайо, радник Президента Рональда Рейгана.

Попередня Передумови становлення п’ятидесятницького руху в Україні - вчення христовірів, духоборів, молокан
Наступна У Луцьку пройшов Третій молитовний сніданок

Вам також може сподобатися

Новини

Нобелівську премію миру знову отримав п’ятидесятник із Африканського континенту

Другий рік поспіль Нобелівська премія миру вручається представнику п’ятидесятницької Церкви!