Вересень 9, 2021 0 935 Переглядів

Національний молитовний сніданок  зібрав близько тисячі делегатів і став найбільшим у Європі

8 вересня в м. Києві в «Українському домі» відбувся IX Національний молитовний сніданок, який об’єднав понад тисячу  учасників та 15 іноземних делегацій.

У вступному слові старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко побажав присутнім: «Нехай цей молитовний сніданок послужить нам для зміни наших думок, сердець і світогляду. Щоб ми перевірили себе чи в правильному напрямку ми рухаємося, чи залишаємо за собою хороші плоди? Я вірю, що Бог благословить Україну, якщо ми будемо звертатися до нього з чистими серцями, з чистими руками й вірою. Нехай Божа ласка буде з нами!»

В парламентському заході взяли участь Голова ВРУ Дмитро Разумков, народні депутати, урядовці, духовенство, делегації з областей, політики країн Європейського Союзу, капелани, науковці.

Також для участі в IX Національному молитовному сніданку в Україну прибули конгресмен США від штату Каліфорнія Хуан Варгас, конгресмен США від штату Пенсільванія, співголова українського кокусу в Конгресі США Брайан Фитцпатрик і Боб МакЮен – конгресмен США п’яти скликань від штату Огайо, радник Президента Рональда Рейгана.

Попередня Передумови становлення п’ятидесятницького руху в Україні - вчення христовірів, духоборів, молокан
Наступна У Луцьку пройшов Третій молитовний сніданок

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Турбота про здоров’я: баланс віри та зусиль — тема журналу “Благовісник”

За два тижні до закінчення непростого та тривожного 2020 року

Новини

Михайло Паночко закликав керівництво ООН до рішучих дій, спрямованих на зупинення війни

19 квітня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій взяла участь

Новини

Нам треба більше свідоцтв від сучасних героїв віри, щоб надихнути Церкву до ревного заступництва – інтерв’ю з приводу

Наближається 1 листопада – Міжнародний день молитви за переслідувану Церкву. Про проблемні зони, нові виклики та вплив карантину на свободу віросповідання говрить Юрій Кулакевич, член П’ятидесятницької комісії по релігійній свободі від Східної Європи.