Квітень 17, 2013 0 685 Переглядів

У Хмельницькому пройшли обласна жіноча конференція

Сімейні пари та молоді брати і сестри, які ще не вступили до шлюбу нещодавно зібралися у церкві «Благодать Христа» що у Хмельницькому, для участі в обласній жіночій конференції «Міцна сім’я».
Відкриваючи конференцію, пастор Георгій Недашківський зазначив, що кожна жінка самостійно має оцінювати чи «перевищила вона» усіх чеснотних дочок згаданих у Святому Письмі. Чи загалом наслідує їх приклад. Чоловікам же служитель нагадав, що мудру жінку потрібно шукати, бо їх не так вже й багато.
Тих, хто вже знайшов своїх половинок, Віталій Євтушенко, представник Біблійної ліги, озадачив роздумами про якість сім’ї.
– Те, як ми сприймаємо один одного, яку модель для сім’ї ми приймаємо, залежать і результати, – зазначив брат Віталій. – Якщо це модель, яку нав’язує цей світ, то результати будуть відповідні, але якщо моделлю нашої сім’ї є Святе Письмо, то результат буде таким, як хоче бачити Бог.
Про здорову сім’ю розповідав ще один представник Біблійної ліги Павло Євтушенко. Як взаємопов’язані дух, душа і тіло, і як за рахунок однієї сильної складової «підтягнути» слабку.
– «Блажен чоловік, що не ходить….не сидить…не стоїть». Для мене Біблія – це посібник з анатомії тільки іншими словами. Середовище, в яке занурює себе людина, визначає стан її здоров’я. Ми не можемо відмінити вплив на нас оточуючого середовища, але ми можемо вибрати середовище, в якому ми перебуваємо, – зазначив брат Павло.
Міцна сім’я та атмосфера в ній залежить від намагання кожного із подружжя зробити її міцною, а також, від середовища, у якому подружжя перебуває фізично, зауважив наостанок Павло Євтушенко.

Прес-служба Хмельницького обласного об’єднання ХВЄ.

Попередня Старший єпископ відвідав Житомирщину
Наступна Чернігівщина: молодь вчилася як стати сильною

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

Сестри на Волині: короткий звіт про служіння у лютому-березні

Заходи, що пройшли у рамках жіночого служіння в церквах  Волинського

Жіноче служіння

У Калуші провели регіональну сестринську  конференцію  

«Покликані служити» – таку тему мала регіональна жіноча конференція, що

Жіноче служіння

Служіння «Матері в молитві» триває у Запоріжжі

   Більше десяти років тому у церкві «Христос є відповідь» м. Запоріжжя сестри започаткували служіння під назвою «Молитва матері». Відповіді від Бога були настільки сильні, а свідчення про зміни в житті дітей такими вражаючими, що група з декількох сестер з одної церкви переросла у молитовні групи в багатьох церквах і об’єднала всіх у загальноміському щорічному служінні «Матері в молитві».