Січень 29, 2020 0 755 Переглядів

У Коростені відбулася звітна конференція Житомирського обласного об’єднання – кількість вірян в області повільно, але зростає

У м. Коростені на Житомирщині 25 січня відбулася річна звітна конференція обласного об’єднання УЦХВЄ у якій взяли участь понад 70 служителів. Шість районів Житомирської області та сім відділів служінь прозвітували про працю за рік минулий і узгодили плани на поточний.

Розпочинаючи конференцію заступник ст. єпископа УЦХВЄ у північному регіоні Олександр Коток  поділився словом настанови та підбадьорення, яке  доповнив його заступник Олександр Кузьмич. Після чого  зі словом до молитви виступив заступник ст. пресвітера Житомирської області Петро Шапорда. А завідувач відділу благовістя обласного об’єднання церков  Сергій Тарасюк сказав проповідь на тему: «Бути ловцями людей».

Звітну частину конференції розпочав старший пресвітер Житомирського обласного об’єднання Руслан Юзюк. За його словами на Житомирщині діє 50 церков (разом із місіонерськими станціями), працює 50 недільних шкіл, з них  38 – при церквах та 12 – поза церквами. Працюють духовні навчальні заклади.

Станом на початок року церкви нараховували 1286 членів,  із них  69 охрещено за останній рік. Служіння у громадах несуть 32 пастори, 39 дияконів та 12 керівників молоді (загалом в церквах налічується 270 молодих людей). Також  в області діє 10 хорів, 17 музичних гуртів та оркестр. Активне в області  дитяче табірне служіння, яке торік провело 51 табір.

Після робочої частини конференції присутні слухати лекцію ректора коростенської Семінарії Практичного Богослів’я Віталія Лисюка на тему: «Важливість правильного біблійного мислення».

Заключне слово мав Олександр Коток. На основі 19 розділу книги Дії Апостолів він говорив про «Принципи духовного росту Церкви», у якій  зазначив про важливість таких складових, як Боже покликання,  посвята служителів, акцент на хрещенні та дарах Святого Духа. Також наголосив  на важливості  освячення та навчання (духовна освіта), наявності страху Божого та вдячності і привітності віруючих людей.

Конференцію завершили спільною молитву за братерство на Житомирщині.

Олександр Геніш

 

Попередня «Станом на початок року на Тернопільщині налічується 105 громад УЦХВЄ, дві з них зареєстровані в 2019-му» - єпископ Віталій Яцюк
Наступна Анатолій Козачок: «На Сумщині розпочали роботу два нових відділи обласного об’єднання церков – соціальний та сімейного служіння»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Служіння «Матері в молитві» триває у Запоріжжі

    Більше десяти років тому у церкві «Христос є відповідь» м. Запоріжжя сестри започаткували служіння під назвою «Молитва матері». Відповіді від Бога були настільки сильні, а свідчення про зміни в житті дітей такі вражаючі, що група з декількох сестер з одної церкви переросла у молитовні групи в багатьох церквах і об’єднала всіх у загальноміському щорічному служінні «Матері в молитві».

Новини регіонів

Табір для підлітків в Олешках

    Літній період – час християнських таборів. Сотні великих і малих заходів відбулися у всіх областях України. Хороший приклад невеликого дводенного табору можна було спостерігати 19-20 серпня у лісовій зоні поблизу м. Олешки, де херсонська церква «Дім молитви» проводила захід для молоді.

Новини регіонів

Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви

65-літній ювілей церкви ХВЄ «Благодать» в місті Красноармійську, що на Донеччині, відзначили по-особливому – відкриттям нового приміщення молитовного дому.