Грудень 16, 2013 0 536 Переглядів

На прикладі Єви

     30 листопада в м. Камінь-Каширському Волинської області відбулася обласна жіноча конференція. Тему «Уроки праматері Єви» виклала Людмила Бендус з Івано-Франківська. На прикладі життя першої у світі жінки с. Людмила розкривала ціль призначення жінки – бути помічницею чоловікові, робити йому добро, але в його, а не нашому, жіночому, розумінні добра.

     17 уроків, розкритих упродовж бесіди, можуть допомогти сестрам поправити свої стосунки з чоловіками, бо шлюб автоматично щасливим не стає. Насамперед необхідно прийняти свого чоловіка як дар Божий, любити його, а не своє уявлення про те, яким він має бути.

      Важливим уроком з життя Єви є й усвідомлення того, що кожна жінка має вплив на свого чоловіка, тому необхідно дбати, щоб впливати на добро. Важливо також не перекручувати Слово Боже, як це зробила Єва в розмові зі змієм, та не переоцінювати власні сили, бо без Бога ми не здатні опиратися атакам диявола. Не треба керуватися фізичними очами, «плотським зором», а вміти тримати баланс, бачити те, що Бог хоче показати. На прикладі життя Єви можна побачити, якими повинні бути стосунки з Богом, чоловіком, з дітьми та ближніми.

     Сестра Люда для всіх присутніх стала великим благословенням, Бог через неї безпосередньо промовляв до наших сердець, і всі відчували Його  присутність та вплив Святого Духа.

     Олена Сахарчук

Попередня Нарада керівників відділів ЦХВЄУ підсумувала черговий рік служіння
Наступна Луцьк приймав обласну молодіжну конференцію

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння
Відділ сестринського служіння

Сестри з Волині відвідали жіночу конференцію у Львові

    На жіночу конференцію «Прийдіть і побачте», що відбувалася у рамках Фестивалю надії, прибуло близько 700 сестер із Західного регіону України, у тому числі і з Волині. Зустріч відбулася у приміщенні центральної церкви ЄХБ Львова.

Відділ сестринського служіння

Жіноче служіння УЦХВЄ посилює діяльність в онлайн-просторі

 Департамент жіночого служіння УЦХВЄ відкрив акаунти у facebook  та instagram. Мета – налагодити  нові мости спілкування  із сестрами місцевих церков.