Червень 18, 2021 0 309 Переглядів

Два тижні поспіль у Київському Біблійному інституті святкували випуски

Початок літа – традиційно гаряча пора для вишів. Цього року у Київському Біблійному інституті це відчувалося по-особливому, оскільки у 2020-му через карантин урочисте вручення дипломів випускникам довелося відкласти до наступного випуску.
Особлива мить настала 4 червня 2021 року, коли відбулася 22-га церемонія випуску. Дипломи отримали 47 випускників, які закінчили навчання за освітніми програмами пасторського служіння, християнської педагогіки, євангелізаційного служіння та євангелизму.
«Протягом в навчання, ви збагачувалися знаннями. Бажаю, щоб ви розглядали їх як інструмент від Господа, за допомогою якого можна ефективно служити», – зазначив під час церемонії випуску ректор КБІ Олександр Довиденко.
Президент Євангельського Теологічного університету Василь Войтович заохотив до здобуття освіти на магістерській програмі. А Ростислав Боришкевич, директор місії «Добрий самарянин», побажав, щоб воля Божа виконалася в житті кожного випускника.
Вітаючи випускників, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко нагадав: «Бог вибрав вас не після закінчення інституту, а ще до створення світу. В Ісусі ви покликані, відповідальні та посвячені».
5 червня в КБІ відбулося вручення сертифікатів про закінчення курсу «Сучасне медіаслужіння: відеопродакшн та стрім» – навчання закінчила перша група, що опановувала нову дисципліну протягом двох місяців.
А 11 червня випуск святкували сестри: 18 із них отримали дипломи бакалавра жіночого служіння і ще 15 – дипломи організаторки жіночого служіння.
Вітаючи випускниць, ректор Олександр Довиденко підкреслив привілей біблійного закладу – служити жінкам у спорядженні для виконання Божого призначення.
Старший пресвітер Київського міського об’єднання УЦХВЄ Сергій Вознюк наголосив на важливості служіння жінкам. А координатор Департаменту жіночого служіння Людмила Бендус нагадала про необхідність бути правдивими свідками Ісуса.
Декан КБІ Алла Нечипорук, вітаючи випускниць, розповіла про виникнення спеціалізації «Жіноче служіння» у КБІ. Словом наставлення поблагословив випускниць гість свята, ректор Коростенської семінарії практичного богослов‘я Віталій Лисюк.
Зі словами вдячності за щедрі настанови та роки навчання в КБІ від випускниць виступили Ірина Бендус та Лідія Іванченко.
На завершення перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок побажав сестрам гостроти духовного бачення і в молитві благословив випускниць. Завершилося свято спільними фото і бенкетом.
Ось таким яскравим і різноплановим був цьогорічний випуск богословського вишу.

Попередня В Україні створюється сайт християнських аудіокниг
Наступна Михайло Паночко: «Сердечно вітаю вас з радісним святом зіслання Святого Духа»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Управління фінансами та розв’язання конфліктів у сім’ї

Про ці аспекти сімейного життя говорили 2 листопада у Хмельницькому, на обласній жіночій конференції. Ділилися досвідом гості з Чернігова, два Віталії – племінник і дядько Євтушенки, представники Біблійної Ліги.

Освіта

Питання християнської моралі у новый школі

     Завідувач відділу освіти 14 грудня 2016р. взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з церквами при Міністерстві освіти і науки України.

Новини братерства

Рада Церков ініціює скасування загальної перереєстрації релігійних організацій

     З огляду на складнощі з перереєстрацією статутів релігійних організацій, що вимагається Податковим кодексом, ВРЦіРО проситиме парламент змінити підхід на користь…