Червень 18, 2021 0 778 Переглядів

Два тижні поспіль у Київському Біблійному інституті святкували випуски

Початок літа – традиційно гаряча пора для вишів. Цього року у Київському Біблійному інституті це відчувалося по-особливому, оскільки у 2020-му через карантин урочисте вручення дипломів випускникам довелося відкласти до наступного випуску.
Особлива мить настала 4 червня 2021 року, коли відбулася 22-га церемонія випуску. Дипломи отримали 47 випускників, які закінчили навчання за освітніми програмами пасторського служіння, християнської педагогіки, євангелізаційного служіння та євангелизму.
«Протягом в навчання, ви збагачувалися знаннями. Бажаю, щоб ви розглядали їх як інструмент від Господа, за допомогою якого можна ефективно служити», – зазначив під час церемонії випуску ректор КБІ Олександр Довиденко.
Президент Євангельського Теологічного університету Василь Войтович заохотив до здобуття освіти на магістерській програмі. А Ростислав Боришкевич, директор місії «Добрий самарянин», побажав, щоб воля Божа виконалася в житті кожного випускника.
Вітаючи випускників, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко нагадав: «Бог вибрав вас не після закінчення інституту, а ще до створення світу. В Ісусі ви покликані, відповідальні та посвячені».
5 червня в КБІ відбулося вручення сертифікатів про закінчення курсу «Сучасне медіаслужіння: відеопродакшн та стрім» – навчання закінчила перша група, що опановувала нову дисципліну протягом двох місяців.
А 11 червня випуск святкували сестри: 18 із них отримали дипломи бакалавра жіночого служіння і ще 15 – дипломи організаторки жіночого служіння.
Вітаючи випускниць, ректор Олександр Довиденко підкреслив привілей біблійного закладу – служити жінкам у спорядженні для виконання Божого призначення.
Старший пресвітер Київського міського об’єднання УЦХВЄ Сергій Вознюк наголосив на важливості служіння жінкам. А координатор Департаменту жіночого служіння Людмила Бендус нагадала про необхідність бути правдивими свідками Ісуса.
Декан КБІ Алла Нечипорук, вітаючи випускниць, розповіла про виникнення спеціалізації «Жіноче служіння» у КБІ. Словом наставлення поблагословив випускниць гість свята, ректор Коростенської семінарії практичного богослов‘я Віталій Лисюк.
Зі словами вдячності за щедрі настанови та роки навчання в КБІ від випускниць виступили Ірина Бендус та Лідія Іванченко.
На завершення перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок побажав сестрам гостроти духовного бачення і в молитві благословив випускниць. Завершилося свято спільними фото і бенкетом.
Ось таким яскравим і різноплановим був цьогорічний випуск богословського вишу.

Попередня В Україні створюється сайт християнських аудіокниг
Наступна Михайло Паночко: «Сердечно вітаю вас з радісним святом зіслання Святого Духа»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Запрацював сайт Біблійної школи «Тільки Писання» при Полтавській Богословській семінарії

Окрім бакалаврату та магістратури Полтавська Богословська семінарія активно  розвиває початкову освіту. На сьогодні Біблійна школа «Тільки Писання»…

Новини братерства
Новини братерства

Не втомлюйтеся робити добро!

В Волинській області є кілька  домів милосердя, утворених церквами християн віри євангельської. Про “добрих самарян”, що займаються цією справою, та про тих, кому вони служать читайте нижче.