Липень 18, 2022 0 415 Переглядів

Церква «Ковчег Спасіння» у місті Миколаєві щодня готує обіди для сотні людей

Із самого початку повномасштабного вторгнення миколаївська Церква ХВЄ «Ковчег Спасіння» активно допомагає місцевим жителям, кожного дня готуючи гарячі обіди для тих, хто має потребу.

Кожного дня, о 12.00, до церкви у підвальне приміщення приходять люди. Спочатку служитель зачитує Слово Боже, всі разом моляться, після чого  приймають їжу. Під час обіду люди мають можливість спілкуватися один з одним, звернутися до служителів місцевої церкви, отримати від них  пораду та духовну підтримку.

«Люди приходять, ми знайомимося, вони відкриваються у бесідах і спілкуванні. Спочатку, як тільки ми розпочинали, було 20 осіб, сьогодні ми годуємо близько 100 людей кожного дня, і їх кількість зростає. Зараз багато людей потребують уваги, добрих діл і Божого Слова. Це можливість для Церкви, попрацювати і прославити нашого Господа Ісуса Христа», – говорить пастор церкви Сергій Вівтюк.

У неділю все більше невоцерковлених людей приходить о 10.00 на ранкове богослужіння. У цей день Дім молитви переповнений. Люди слухають Слово Боже, пісні, свідоцтва, моляться. Багато з них виходять на молитву покаяння. Після зібрання вони мають змогу отримати продуктовий набір, а потім всі спускаються у нижнє приміщення на обід.

Богдан Свірдан, м.Миколаїв

Попередня Потрапивши під обстріл на Донбасі, волонтери з Волині та Рівненщини почали рятувати поранених ВІДЕО
Наступна Віряни села Котів та селища Олика на Волині невтомно волонтерять, допомагаючи тисячам людей

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя

  

Вчитель-євангелист Олександр Попчук завітав на Хмельниччину, де  в суботу, 6 квітня, служив для благовісників, проповідників Євангелія.

Новини регіонів

Більше тисячі молодих людей навчалися реалізовувати своє покликання під час конференції у Рівному

До цього дня неабияк готувались… У процесі підготовки до конференції

Новини братерства

Християни об’єднують сили на інформаційному фронті

Стан та перспективи розвитку інформаційного служіння на рівні обласних об’єднань