Липень 15, 2022 0 470 Переглядів

Потрапивши під обстріл на Донбасі, волонтери з Волині та Рівненщини почали рятувати поранених ВІДЕО

6-10 липня 2022 року волинські та рівненські волонтери УЦХВЄ розвозили гуманітарну допомогу для цивільних та військових на Донбасі.

Допомогу отримали люди у містах Бахмут, Краматорськ, Дружкове, Тарасівка, Сіверськ, Мирноград, Покровськ, Павлоград, Курахове.

9 липня 2022 брати волонтери потрапили під обстріл у місті Константинівка. Загинула одна бабуся і близько 20 людей постраждали.

Наші брати допомагали постраждалим: виносили їх із небезпечних зон та перев’язували рани. Брати дякують Богу за Його охорону і можливість послужити людям.

Продовжуємо молитися за Україну та по-особливу за братів, які служать в зоні бойових дій.

Попередня Українська церква ХВЄ у Швеції  організовує табори для дітей переселенців
Наступна Церква «Ковчег Спасіння» у місті Миколаєві щодня готує обіди для сотні людей

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Комітет єпископів ЦХВЄУ висловив недовіру та припинив співпрацю з пастором церкви «Воскресіння» (м. Львів) Василем Боєчком

На черговому засіданні Комітету єпископів ЦХВЄУ, що відбулося  11 вересня 2015 року, після тривалих дискусій було прийняте рішення щодо…

Новини братерства

В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

Літні канікули – найзручніший час для поїздок, можливість послужити в різних церквах, а також розповісти про життя та роботу Полтавської Богословської Семінарії.

Новини братерства

Завершився молитовний тур групи фінських християн

  У квітні відбувся молитовний тур групи фінських християн, які прилетіли до України пасхальної неділі (з 12 по 17 квітня 2015), щоб засвідчити свою підтримку українському народові. Група зібрала 13 молитовників віком від 18 до 80 років.