Липень 15, 2022 0 250 Переглядів

Українська церква ХВЄ у Швеції  організовує табори для дітей переселенців

Другий тиждень поспіль українська пятидесятницька церква Стокгольму проводить християнський дитячий табір під назвою “Connect” у різних містах Швеції. Програма обєднала більше 200 українських діток, які втекли від війни до Aрбога, Кунгсору, Стокгольму та Вастеросу.

Команда «Connect» організувала цікаву дитячу програму: руханки, батути, малювання, клуби сміливих, рукоділля, спортивні змагання, конкурси, музичні гуртки, смаколики та багато сюрпризів.

Пастор церкви Василь Дерун: «Нас об’єднали дві країни. Ми всі українці та всі живемо, хто більше, хто менше, у Швеції. Так хочеться, щоб кожен гість не відчував себе самотнім, особливо діти… Наша мета: підтримати один одного, знайти нових друзів серед своїх, допомогти адаптуватися в новій країні та виявити любов і турботу про ближнього. Тому ми й співаємо: разом, разом, ми змінимо світ цей»!

Попередня Як працювати з дітьми з посттравматичним синдромом навчались вчителі на Тернопільщині  
Наступна Потрапивши під обстріл на Донбасі, волонтери з Волині та Рівненщини почали рятувати поранених ВІДЕО

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам

І все робіть… від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – 15 травня відділ дитячого служіння Хмельницької області провів конференцію вчителів недільних шкіл. Тема конференції «І все робіть… від душі, як для Господа». Більше сімдесяти вчителів і пасторів області приїхали для того, щоб спільно обговорити актуальні теми, проаналізувати роботу, поділитися досвідом і внести необхідні пропозиції для розвитку служіння серед дітей- повідомляє Інформаційний Центр обласного обєдннання церков християн віри євангельської.

Служіння дітям і підліткам

Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.

Служіння дітям і підліткам

Християнські табори

Програми для таборів Программа: «Хто я?»(укр./рос.) Програма розрахована на 3