Червень 23, 2021 1 2252 Переглядів

«А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю» – у Кідрах рукопоклали служителів  

У мальовничому селі Кідри, що знаходиться на правому березі річки Бережанки, у Вараському районі Рівненщини, розташована одна з найбільших сільських церков нашого братерства. 

На свято П’ятидесятниці, 21 червня,  тут відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння  Павла Дем’янчука,  а також чотирьох дияконів – Давида Богдана, Михайла Кібиша, Михайла Тоюнди та Вадима Чудіка.

Привітати церковну громаду зі святом і помолись за служителів приїхало чимало гостей. Зі словами наставлення до служителів та церкви звернувся старший пресвітер області Олександр Коток, його заступник Анатолій  Яковець, також старший пресвітер району Степан Килюшик та пресвітер села Довговоля Сергій Секан.

З Києва до Кедрів завітав  Анатолій Козачок, перший заступник  старшого єпископа УЦХВЄ. У своїй проповіді він говорив про Церкву як вищу інституцію, створену самим Богом. «Служителі, яких Бог поставляє в церкві, мають виконувати своє служіння, опираючись на самодисципліну, відповідальність перед Богом і перед громадою» –  підкреслив Анатолій Козачок. Він нагадав яким, згідно з Біблією, має бути характер служителя, його етичні норми, возночас нагадав про те, як члени церкви мають ставитись до своїх служителів, виявляючи належну повагу, як Біблія каже – «подвійну честь».

Після чого служитель разом зі старшими служителями області звершив молитву рукопокладення.

Репортаж про село, де значна частина населення – християни-п’ятидесятники, ви можете почитати у статті «Кiдри: полiський феномен», архів журналу «Благовісник» http://blag.org.ua/2zitya_tserkvi/2011_2_51.html.

«А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю, а надто ті, хто працює у слові та науці (1 Тим. 5:17-18).

Попередня Церкви  Києва відсвяткували  день П'ятидесятниці разом (ФОТО)
Наступна Біблія

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Литовці насолоджувались псалмами під звуки української бандури

Анатолій Коренівський, завідувач відділу аудіо-відео служіння ЦХВЄУ, багатьом відомий як талановитий бандурист, який виконує християнські псалми під бандуру.

Новини братерства
Новини братерства

У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Починаю з 2012 року у Львівській Богословській семінарії паралельно з духовною можна отримати й державну освіту.