Червень 23, 2021 0 814 Переглядів

Церкви  Києва відсвяткували  день П’ятидесятниці разом (ФОТО)

Вже стало доброю традицією  для церков Київського міського об’єднання УЦХВЄ проводити спільні  святкові зібрання в одному зі столичних Домів молитви. У понеділок, 21 червня, віряни породовжили святкування Пятидесятниці  в стінах церкви «Філадельфія».

Молодь, діти та дорослі  (до складу об’єднання входить 17 церковних громад) спільно співали пісні хвали, слухали проповіді та надихалися поезією.

Пастори Антон  Кукса (ц. «Фавор»), Володимир Змунчило (ц. «Ковчег»)  та Сергій Вознюк (ц. «Сілоам») проповідували про суть П’ятидесятниці, духовне оновлення та молилися про хрещення Духом Святим.

«Наступне спільне зібрання плануємо на початку липня, коли церкви виїдуть за місто для проведення водного хрещення» – поінформував присутніх пастор церкви «Божий Мир» Юрій Кулакевич.

Попередня «Працюйте з ресурсом, який маєте, і там, де ви є!» – Віталій Філіп про працю серед людей з порушеннями слуху
Наступна «А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю» - у Кідрах рукопоклали служителів  

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань – деякі зміни

   Делегати звітно-виборного з’їзду Церкви християн віри євангельської України, що відбувся 20-22 травня у Рівному, переважною більшістю голосів обрали старшим єпископом Михайла Паночка. 

Новини братерства

Учасники II Світового конгресу ХВЄ ухвалили Звернення із закликом про звільнення з полону ДНР відомого вченого Ігоря Козловського

Делегати ІІ Світового конгресу ХВЄ опублікували Звернення із вимогою негайного звільнення з полону ДНР вченого…


Новини братерства

Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі

   24 березня 2016 р. у церкві «Асамблея Божа», що розташована в м. Буча по вул. І. Руденка, 37 (яка входить до Київського міського об’єднання нашого братерства) відбулося чергове зїздне зібрання та молитва за Україну.