Червень 22, 2021 3 523 Переглядів

«Працюйте з ресурсом, який маєте, і там, де ви є!» – Віталій Філіп про працю серед людей з порушеннями слуху

Громадська організація  «Львівська майстерня щастя» була створена у 2018 році для роботи з людьми з порушеннями слуху та перекладачами жестової мови. За період існування організація стала не лише одним із сучасних інструментів євангелізації, а й важливою частиною волонтерської спільноти у місті Львові.

«Львівська майстерня щастя» працює при Департаменті праці серед людей з порушеннями слуху УЦХВЄ, а розташована вона на базі Львівської церкви «Віфанія». Чимало проєктів майстерні проходять за підтримки Львівської Богословської Семінарії.

За словами  Віталія Філіпа, завідувача відділу праці серед людей з порушеннями слуху у Львові та області, основним завданням ГО є поширення Євангелія серед цієї категорії людей, а особливо для сприяння соціалізації дітей і молоді. Успішно досягати цієї мети допомагають комунікативні платформи – клуби для різних вікових категорій.

Дитячий клуб «Пальчики» відвідує 5-12 дітей віком від 6 до 13 років. Тут діти на доступному для них рівні отримують інформацію про моральні та духовні цінності християн, а також інформацію та навички, які потім зможуть застосувати у навчанні та повсякденному житті. Невіддільною частиною зустрічей є цікаві майстер-класи та ігри.

Молодіжний клуб «ОКей» відвідує до 20 підлітків. Теми для спілкування молодь з порушеннями слуху часто обирає сама. Це може бути питання вибору професії або ж питання істинності Писання тощо. Цінним є те, що ці теми вони можуть обговорити жестовою мовою та отримати пояснення на основі Біблії, не боячись, що з них  будуть насміхатися або зневажати. Власне, повне прийняття і розуміння з боку перекладачів є запорукою успіху в даній роботі. Для молоді також проводяться майстер-класи, ігри, змагання, організовуються екскурсії та походи.

Клуб для дорослих відвідує до 30 людей віком від 25 років. Для тематичних зустрічей запрошуються спікери різних професій. Як і для молоді, для дорослих проводяться корисні майстер-класи, екскурсії. Узагалі, в основі всіх тем лежать Біблійні істини, обговоренню яких приділяється найбільше уваги. Майстер-класи проводять як перекладачі жестової мови, так і запрошені майстри.

Члени громадської організації беруть активну участь у житті міста та активно співпрацюють з іншими ГО. Ця співпраця дає змогу охопити основну частину людей з порушеннями слуху та показати соціальну роботу Церкви як важливий проєкт служіння громаді міста.

«Саме завдяки створенню ГО ми змогли охопити велику кількість населення. Починали з двох-трьох людей. Сьогодні Бог приводить все більше людей з порушеннями слуху, яким потрібна моральна підтримка та душевний спокій, – розповідає Віталій Філіп. – Через ряд проєктів у соцмережах, через особисте спілкування та свідчення друзів, люди з порушеннями слуху дізнаються про спасаючу Божу любов».

За його словами – це служіння не з легких і часто залежить від багатьох сторонніх факторів. «Дякуємо Богу за людей, які підтримають нас і готові до співпраці.  Направду, не буває маленьких служінь перед Божим Лицем. Працюйте з ресурсом, який маєте, і там, де ви є, а результат обов’язково буде!» – резюмує Віталій Філіп.

Більше інформації про роботу ГО можна знайти у соцмережах –  facebook , instagram.

Будемо раді знайомству та співпраці.

Адреса: м. Львів, вул.Жовківська 8

Богослужіння з сурдоперекладом – Неділя 10:00

Молодіжна зустріч: Понеділок 19:00

Оксана Сухарина, Дар’я Огуля

Попередня Михайло Паночко: «Сердечно вітаю вас з радісним святом зіслання Святого Духа»
Наступна Церкви  Києва відсвяткували  день П'ятидесятниці разом (ФОТО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»

4 січня 2014 в Рівному відбулася молодіжна обласна конференція ЦХВЄ. Спікерами конференції стали керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк, керівник відділу молоді Богдан Левицький та євангеліст Василь Кравчук.

Новини братерства

Підготовка до Національного дня молитви за Україну набирає обертів – у березні відбудеться зустріч пасторів Києва і області

   17 лютого у відбулася зустріч Духовної Ради Національного дня молитви за Україну. Обговорювали програму, склад спікерів, але головним питанням на порядку денному була…