Червень 22, 2021 3 861 Переглядів

«Працюйте з ресурсом, який маєте, і там, де ви є!» – Віталій Філіп про працю серед людей з порушеннями слуху

Громадська організація  «Львівська майстерня щастя» була створена у 2018 році для роботи з людьми з порушеннями слуху та перекладачами жестової мови. За період існування організація стала не лише одним із сучасних інструментів євангелізації, а й важливою частиною волонтерської спільноти у місті Львові.

«Львівська майстерня щастя» працює при Департаменті праці серед людей з порушеннями слуху УЦХВЄ, а розташована вона на базі Львівської церкви «Віфанія». Чимало проєктів майстерні проходять за підтримки Львівської Богословської Семінарії.

За словами  Віталія Філіпа, завідувача відділу праці серед людей з порушеннями слуху у Львові та області, основним завданням ГО є поширення Євангелія серед цієї категорії людей, а особливо для сприяння соціалізації дітей і молоді. Успішно досягати цієї мети допомагають комунікативні платформи – клуби для різних вікових категорій.

Дитячий клуб «Пальчики» відвідує 5-12 дітей віком від 6 до 13 років. Тут діти на доступному для них рівні отримують інформацію про моральні та духовні цінності християн, а також інформацію та навички, які потім зможуть застосувати у навчанні та повсякденному житті. Невіддільною частиною зустрічей є цікаві майстер-класи та ігри.

Молодіжний клуб «ОКей» відвідує до 20 підлітків. Теми для спілкування молодь з порушеннями слуху часто обирає сама. Це може бути питання вибору професії або ж питання істинності Писання тощо. Цінним є те, що ці теми вони можуть обговорити жестовою мовою та отримати пояснення на основі Біблії, не боячись, що з них  будуть насміхатися або зневажати. Власне, повне прийняття і розуміння з боку перекладачів є запорукою успіху в даній роботі. Для молоді також проводяться майстер-класи, ігри, змагання, організовуються екскурсії та походи.

Клуб для дорослих відвідує до 30 людей віком від 25 років. Для тематичних зустрічей запрошуються спікери різних професій. Як і для молоді, для дорослих проводяться корисні майстер-класи, екскурсії. Узагалі, в основі всіх тем лежать Біблійні істини, обговоренню яких приділяється найбільше уваги. Майстер-класи проводять як перекладачі жестової мови, так і запрошені майстри.

Члени громадської організації беруть активну участь у житті міста та активно співпрацюють з іншими ГО. Ця співпраця дає змогу охопити основну частину людей з порушеннями слуху та показати соціальну роботу Церкви як важливий проєкт служіння громаді міста.

«Саме завдяки створенню ГО ми змогли охопити велику кількість населення. Починали з двох-трьох людей. Сьогодні Бог приводить все більше людей з порушеннями слуху, яким потрібна моральна підтримка та душевний спокій, – розповідає Віталій Філіп. – Через ряд проєктів у соцмережах, через особисте спілкування та свідчення друзів, люди з порушеннями слуху дізнаються про спасаючу Божу любов».

За його словами – це служіння не з легких і часто залежить від багатьох сторонніх факторів. «Дякуємо Богу за людей, які підтримають нас і готові до співпраці.  Направду, не буває маленьких служінь перед Божим Лицем. Працюйте з ресурсом, який маєте, і там, де ви є, а результат обов’язково буде!» – резюмує Віталій Філіп.

Більше інформації про роботу ГО можна знайти у соцмережах –  facebook , instagram.

Будемо раді знайомству та співпраці.

Адреса: м. Львів, вул.Жовківська 8

Богослужіння з сурдоперекладом – Неділя 10:00

Молодіжна зустріч: Понеділок 19:00

Оксана Сухарина, Дар’я Огуля

Попередня Михайло Паночко: «Сердечно вітаю вас з радісним святом зіслання Святого Духа»
Наступна Церкви  Києва відсвяткували  день П'ятидесятниці разом (ФОТО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Служіння людям з порушеннями слуху
Новини братерства

Євангельська теологічна семінарія та церква «Філадельфія» влаштували свято Різдва для маленьких переселенців зі Сходу України

    «За два роки, це, мабуть, найкраща акція для наших дітей», – поділилася враженнями молода мама…