Листопад 12, 2014 0 1064 Переглядів

У Києві проходить четвертий Східноєвропейський лідерський форум

     12-15 листопада 2014 року у Києві відбувся Східноєвропейський лідерський форум. Четвертий рік поспіль християнські лідери з країн Східної Європи зібралися разом, щоб знайти відповіді на нагальні питання сьогодення. Придбати або зміцнити мотивацію для сміливого прийняття тих викликів, які кидає нам час. А також отримати інструменти, які дозволяють гідно на них відповісти.

     В роботі Східноєвропейського лідерського форуму взяли участь понад 70 спікерів з України, Білорусі, Литви, Великобританії та США, які поділились зі слухачами особливим досвідом і ресурсами. У їх числі багато служителів церков ХВЄ України та Білорусі: старші пресвітери обласних об’єднань ЦХВЄУ Володимир Бричка (Житомирська обл.), Анатолій Козачок (м. Київ), Ростислав Мурах (Хмельницька  обл.) Керівники відділів братерства ЦХВЄУ, зокрема, відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич, відділу освіти Віктор Вознюк, молодіжного відділу Богдан Левицький. А також кандидат історичних наук академічний декан Біблійного коледжу «Світло Євангелія», м. Дніпропетровськ Михайло Мокієнко, ректор Київського Біблійного інституту Сергій Манелюк. Серед білоруських спікерів –  заступник єпископа Об’єднаної церкви ХВЄ Білорусі Леонід Бірюк, пастор з Мінська, автор книги «Золоте століття Білорусі» Антоній Бокун та багато інших.

     Майстер-класи, дискусії, круглі столи, дозволили присутнім брати активну участь у напрацюванні стратегій і стати ініціаторами спільних проектів у майбутньому. На Форумі було представлено 10 секцій: «Апологетика», «Євангелізація», «Мистецтво», «Медіа і комунікації», «Місіонерство і відкриття церков», «Освіта», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Церковне лідерство», «Церква і громадянське суспільство».

     Ярослав Лукасик, директор Східноєвропейського лідерської форуму підкреслив: «Цього року робиться акцент на тому, наскільки важливою і унікальною є роль Церкви в кризові моменти історії Східної Європи. Активна громадянська позиція, вплив Божих стандартів на процеси в суспільстві, цілісний біблійний світогляд – наша реакція, відповідь Церкви на запити і проблеми східноєвропейського суспільства».

     Детальніше на сайті форуму

Попередня Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа
Наступна Херсонські віруючі підтримують військовослужбовців

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Дисковий електродерматом придбано і передано військовому госпіталю

   Від початку бойових дій, що тривають на сході України у рамках АТО, в Головному військовому клінічному госпіталі побільшало роботи для лікарів. Сюди, у Київ, як і у Дніпропетровськ, Харків та інші міста везуть поранених, обгорілих, покалічених людей.

Новини братерства

Єпископ Михайло Близнюк: «На Волині ростуть церкви та спостерігається сплеск патріотизму»

Наша розмова зі старшим пресвітером Волинської області Михайлом Близнюком торкнулася подіq на Сході, роботи переселенцями, які прагнуть переїхати до західної Європи та про допомогу нелегальним мігрантам…

Новини братерства

Михайло Паночко виступив з доповіддю на круглому столі до річниці хрещення Київської Русі

       23 липня представники влади, духовенства та науковці столиці зібралися за круглим столом з нагоди відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Під час заходу йшлося про вплив християнства на розвиток і роль церкви у становленні українського суспільства, формування інституту сім’ї.