Листопад 12, 2014 0 901 Переглядів

У Києві проходить четвертий Східноєвропейський лідерський форум

     12-15 листопада 2014 року у Києві відбувся Східноєвропейський лідерський форум. Четвертий рік поспіль християнські лідери з країн Східної Європи зібралися разом, щоб знайти відповіді на нагальні питання сьогодення. Придбати або зміцнити мотивацію для сміливого прийняття тих викликів, які кидає нам час. А також отримати інструменти, які дозволяють гідно на них відповісти.

     В роботі Східноєвропейського лідерського форуму взяли участь понад 70 спікерів з України, Білорусі, Литви, Великобританії та США, які поділились зі слухачами особливим досвідом і ресурсами. У їх числі багато служителів церков ХВЄ України та Білорусі: старші пресвітери обласних об’єднань ЦХВЄУ Володимир Бричка (Житомирська обл.), Анатолій Козачок (м. Київ), Ростислав Мурах (Хмельницька  обл.) Керівники відділів братерства ЦХВЄУ, зокрема, відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич, відділу освіти Віктор Вознюк, молодіжного відділу Богдан Левицький. А також кандидат історичних наук академічний декан Біблійного коледжу «Світло Євангелія», м. Дніпропетровськ Михайло Мокієнко, ректор Київського Біблійного інституту Сергій Манелюк. Серед білоруських спікерів –  заступник єпископа Об’єднаної церкви ХВЄ Білорусі Леонід Бірюк, пастор з Мінська, автор книги «Золоте століття Білорусі» Антоній Бокун та багато інших.

     Майстер-класи, дискусії, круглі столи, дозволили присутнім брати активну участь у напрацюванні стратегій і стати ініціаторами спільних проектів у майбутньому. На Форумі було представлено 10 секцій: «Апологетика», «Євангелізація», «Мистецтво», «Медіа і комунікації», «Місіонерство і відкриття церков», «Освіта», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Церковне лідерство», «Церква і громадянське суспільство».

     Ярослав Лукасик, директор Східноєвропейського лідерської форуму підкреслив: «Цього року робиться акцент на тому, наскільки важливою і унікальною є роль Церкви в кризові моменти історії Східної Європи. Активна громадянська позиція, вплив Божих стандартів на процеси в суспільстві, цілісний біблійний світогляд – наша реакція, відповідь Церкви на запити і проблеми східноєвропейського суспільства».

     Детальніше на сайті форуму

Попередня Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа
Наступна Херсонські віруючі підтримують військовослужбовців

Вам також може сподобатися

Новини братерства

17 вересня в центрі столиці відбулося наймасштабніше в Україні Свято подяки

День подяки розпочався о 10-й, ранковим богослужінням на Хрещатику, на яке прибули тисячі віруючих, не лише киян, але й з усіх регіонів нашої держави.

Новини братерства

Всеукраїнська Рада Церков заявляє про недоліки Закону про захист персональних даних

Представники Церков і релігійних організацій вважають, що Закон України «Про захист персональних даних» та практика його застосування не повинні порушувати права людей на свободу віросповідання та фіксувати у базах даних їх ставлення до релігії.

Новини братерства

Різдво Христове в колонії

07 січня 2012 року команда з церкви «Скеля Спасіння» відвідала колонію суворого режиму 94. У цьому місці знаходяться люди, позбавлені волі за різні злочини.