Січень 24, 2023 0 180 Переглядів

У місті Оріхові, що регулярно потерпає від обстрілів, служителі із Запоріжжя продовжують церковне служіння

20 січня старший пресвітер Запорізького обласного  об’єднання УЦХВЄ Андрій Лисенко разом з волонтерами церкви «Христос є відповідь» відвідав місто Оріхів Запорізької області, яке знаходиться в 8-10 км від лінії фронту. Обстріли та вибухи чутно цілодобово.

 «Наразі місцеві церкви не працюють, бо майже з перших днів війни місто знаходиться під ворожими обстрілами. Але ми продовжуємо їздити», – каже Андрій Петрович.

За його  словами, кожного разу є заклик до покаяння, служителі  моляться разом з місцевими жителями за Божий захист та перемогу, роздають гуманітарну допомогу.

Також християни пропонують усім охочим евакуюватися в більш безпечне місце, а тих, хто погодиться, вивозять.

«Подібні поїздки ми робимо протягом 10 місяців. Віримо, що і далі Господь буде благословляти та давати можливість це робити, бо кожен з цих людей зараз потребує особливої підтримки», – розповідає старший пресвітер.

На такі заходи в Оріхові зазвичай приходять 100-150 людей, які дуже потребують допомоги.

«Ми приїжджаємо з хлібом для тіла, а особливо для душі», – каже Андрій Лисенко.

Тетяна Пирогова.

Попередня Півтора тижня в різдвяній атмосфері – понад сто дітей з малозабезпечених сімей Рівненщини провели канікули в християнському таборі
Наступна Віктор Вознюк запрошує глядачів на «Церковну кухню»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів
Новини братерства

Управління фінансами та розв’язання конфліктів у сім’ї

Про ці аспекти сімейного життя говорили 2 листопада у Хмельницькому, на обласній жіночій конференції. Ділилися досвідом гості з Чернігова, два Віталії – племінник і дядько Євтушенки, представники Біблійної Ліги.

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ взяв участь в урочистостях з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

27 липня у столичному палаці «Україна» відбулася урочиста академія  з нагоди 1025-ї річниці хрещення Київської Русі, участь у якій взяв старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, глави інших українських церков, гості з закордону.