Січень 24, 2023 0 225 Переглядів

Віктор Вознюк запрошує глядачів на «Церковну кухню»

Стартував новий медійний проєкт Департаменту освіти УЦХВЄ – «Церковна кухня». Мета авторського колективу – показати кухні п’ятидесятницьких церков у прямому і переносному значенні. Тобто представити життя активних церков, які сьогодні є особливим світлом для суспільства (як, власне, повелів Христос у нагорній проповіді – «Отак ваше світло нехай світить перед людьмищоб вони бачили ваші добрі діла»).

«Ідея започаткувати такий проєкт виникла ще навесні, коли особливо активізувався волонтерський рух, – розповідає директор департаменту та ведучий нового проєкту Віктор Вознюк. – У той час відкрилося багато кухонь на базі церков. Деякі з них попрацювали певний час і згорнули роботу, а деякі продовжують працювати аж до тепер. Саме на них ми і сфокусували свою увагу».

За словами Віктора Вознюка, знімання розпочали ще з осені. Мета їх не просто показати роботу, яка щодня кипить на кухні, а й поспілкуватися зі служителями, з тими, хто безпосередньо працює.

«Нас цікавить, яка мотивація в цих людей? Більшість із них працюють на волонтерських засадах. Який у них запал працювати далі? І, загалом, які труднощі у цьому процесі ?» – говорить служитель.
Перший  сюжет «Церковної кухні»  з села Могиляни Рівненського району.
Сюжет про те, як і чому церква в невеликому селі не перестає допомагати українським воїнам і працювати задля перемоги України.

Попередня У місті Оріхові, що регулярно потерпає від обстрілів, служителі із Запоріжжя продовжують церковне служіння
Наступна Як будувати життя на непохитній основі, вчилися жінки на Рівненщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Тисячі християн стали учасниками ходи присвяченої захисту традиційних сімейних цінностей (ФОТО)

   У суботу 4 червня і у центрі Києва вперше відбулася міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім’ї, яку ініціювала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Новини братерства

Благовістя, особисте та в інтернеті, стало предметом обговорення під час зустрічі благовісників братерства

5-6 березня 2019 року відбулась всеукраїнська зустріч благовісників УЦХВЄ. Церква «Благодать», що

Новини регіонів

У Царичанці на Дніпропетровщині відкрили Дім молитви, який будували чотири роки

Церква «Нове життя» в смт Царичанка на Дніпропетровщині 3 травня