Січень 25, 2023 0 427 Переглядів

Як будувати життя на непохитній основі, вчилися жінки на Рівненщині

22 січня на базі церкви «Світанкова Зоря» м. Рівне відбулася жіноча зустріч, на яку завітало майже 400 сестер з п’ятидесятницьких церков області. «Непохитна основа» – такою була центральна тема зустрічі.

Ведуча заходу, завідувачка відділу жіночого служіння в області Жанна Чернюшок, закликала сестер до молитви. Після чого учасниць заходу привітав пастор місцевої церкви Володимир Прит. Словом настанови також поділився перший заступник старшого пресвітера Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Чернюшок.

Основною спікеркою конференції була в.о. директорки Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус. Тези семінару, що прозвучали з її вуст, з одного боку здаються знайомими кожній віруючій людині, і водночас пропущені крізь особистий досвід, по-особливому торкаються серця та збудовують віру.

«Ми – законні Божі діти з усіма правами і привілеями Божих дітей. Бог поруч завжди, навіть якщо ми цього не відчуваємо. Бог вміє робити добро серед зла! Все може змінитися в одну мить: з доброго – на погане, з поганого – на добре…»

Людмила Богданівна звернула увагу присутніх на те, яким мірилом ми міряємо наші стосунки з Богом? Поділилася думками про те, як долати випробування, не шкодячи своїй душі.

«Одне – знати, що ти Божа дитина, інше – жити на основі цього знання. Якщо ми відкриті до Бога, то Він працює з нашим серцем… Ми відповідальні за те, що робимо зі своїми емоціями. Саможаль – це реакція гордині на випробування. Важливо прислухатися до своєї душі, важливо дбати про збагачення свого внутрішнього світу», – зазначила спікер.

На закінчення старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Коток заохотив присутніх до духовного зростання. «Ми покликані ставати кращими. Варто зростати на рівні мислення, розуму, досвіду. Набуваючи життєвий досвід та мудрість, ми стаємо більш досконалими. Такими нас хоче бачити Бог, і Він допомагає в цьому. Христос просвітив нас, дав скуштувати небесного дару, благого слова Божого та сил майбутнього віку, зробив співучасниками Святого Духа (Євр. 6:4-5). Маючи такі благословіння, ми можемо принести великі плоди для сім’ї, церкви, суспільства», – наголосив Олександр Адамович.

Участь у заході взяли участь також директор Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, координатор служіння дівчатам жіночого департаменту церкви Оксана Маліщук, пастор церкви Віталій Зозуля, молодіжний керівник церков області Віктор Давидюк.

Це вже друга зустріч жінок в області у поточному році. Тижнем раніше, 14 січня, в церкві «Святої Трійці» відбулася конференція для вдів південного регіону та Костопільського і Березнівського районів області, яка зібрала близько 300 жінок. Словом на тій конференції служив старший пресвітер Олександр Коток, його заступник Микола Свірчук, єпископ Володимир Бричка, відповідальний за відділ соціального служіння Петро Балабак, пресвітер Павло Мельник та інші.

В умовах війни на долю жінок лягає особлива відповідальність. Чимало чоловіків змушені бути далеко від дому, відірвані від сім’ї. Отож, важливо проводити зустрічі для жінок, організовувати час для навчання, підбадьорення, зміцнення.

Олександр ГЕНІШ.

Попередня Віктор Вознюк запрошує глядачів на «Церковну кухню»
Наступна «Шведська Церква має проповідувати Євангеліє як проповідував його Ісус Христос – радикально й сильно» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви

65-літній ювілей церкви ХВЄ «Благодать» в місті Красноармійську, що на Донеччині, відзначили по-особливому – відкриттям нового приміщення молитовного дому.

Новини братерства

Студенти з України та США розпочали навчання у місіонерській школі «Ковчег Спасіння»

10 лютого 2019 року відбулося відкриття десятої групи місіонерської школи

Новини регіонів