Квітень 19, 2020 0 1180 Переглядів

Привітання старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка зі світлим святом Пасхи. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос воскрес! Воістину воскрес!
Дорогі сестри і брати, дорога Церкво України! Прийміть сердечні вітання зі святом Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа!
Воскресіння Ісуса стало потужною підвалиною християнської віри. Це яскравий доказ того, що Бог має владу над смертю і над пеклом. Ми щасливі люди, бо віруємо. Що б не сталося в житті, які би хвилі не здійнялися в життєвому морі, віра в те, що Ісус воскрес – і ми воскреснемо, триматиме нас.
Я благословляю вас Іменем Господнім! Вірю, що воскреслий Ісус із вами. Він чує ваші молитви, Він спасає тисячі і мільйони людей у цілому світі.
Доказ Його воскресіння – Його Церква, плід Його перемоги на хресті. Бог послав Сина на смерть, щоб відкупити нас від гріха і вічної погибелі й дати надію на воскресіння мертвих.
Хай радість Воскресіння панує в ваших серцях, у ваших домах, у кожній громаді – в Ім’я Ісуса, воскреслого з мертвих!
Старший єпископ УЦХВЄ
Михайло Паночко.

Відео-привітання із сурдоперекладом.

Попередня В п'ятидесятницьких церквах триває тижневий молитовний марафон
Наступна Як жити у світі фейкових новин та сприймати сумнівний «християнський» контент - на питання відповідають Михайло Паночко та Анатолій Козачок. Частина 2 (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Завершено процес перереєстрації статуту Української церкви християн віри євангельської (УЦХВЄ)

У зв’язку з необхідністю перереєстрації статутів та на підставі попередніх рішень Правління, Комітету ЦХВЄУ та з’їздів, юридичну назву українського п’ятидесятницького братерства змінено…

Благовістя
Новини братерства

Перша конференція християн ХВЄ, які працюють в органах влади – час стати більш активними

     Понад 70 наших братів  та сестер, які працюють в органах законодавчої, виконавчої та судової влади з’їхалися до Києва 10 вересня 2016 року на конференцію, присвячену…