Січень 25, 2023 0 221 Переглядів

«Шведська Церква має проповідувати Євангеліє як проповідував його Ісус Христос – радикально й сильно» – Михайло Паночко

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко 10-12 січня відвідав на пятидесятницьку пасторську конференцію #PingstPastorsInternational, що пройшла у Стокгольмі (Швеція).

Звертаючись до братів і сестер у проповіді, він підкреслив: «Шведська Церква має проповідувати Євангеліє як проповідував його Ісус Христос – радикально й сильно. Це стосується нас усіх, хто належить до Церкви в Європі. Тільки сила Євангелії, сила Імені Ісуса та Його Дух допоможуть нам достойно пройти наш шлях віри».

Понад 600 місцевих пасторів, близько 250 гостей з багатьох країн світу, сервісні та місіонерські організації, представники уряду та медіа – програма трьох днів пропонувала різноманітні семінари, сесійні та панельні дискусії, навчання та спільність в молитві.

Панельна дискусія за участі старшого єпископа Михайла Паночка, пастора Деніса Муквеге – Нобелівського лауреата миру 2018 та інших висококваліфікованих учасників представила учасникам глобальний огляд з п’ятидесятницької перспективи стану та тенденцій сучасної Церкви.

Директор департаменту зовнішніх та міжнародних зав’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич долучився до тематичних семінарів «Голос з Непалу, України та Кенії: як швидко та ефективно допомогти найбільш потребуючим», де поділився українським досвідом служіння в час війни.

«Шведська Церква прийняла виклик щодо посилення благовістя в наступні 10 років. «Стокгольмський заклик» – документ, погоджений учасниками та розповсюджується до церков в різних країнах, говорить Даніель Альм, лідер шведських п’ятидесятників. Ознайомитися можна за лінком https://pingst.us11.list-manage.com/track/click… STOCKHOLM CALL – ENGLISH PDF

Учасникам також було представлено щойно надруковану книгу «Покликані до народів», що містить детальний аналіз та уроки місіонерських зусиль шведських церков за останні 100 років.

Нагадаємо, наступна пасторська конференція УЦХВЄ запланована на 17-19 травня.

Попередня Як будувати життя на непохитній основі, вчилися жінки на Рівненщині
Наступна Найбільша церква Волині влаштувала свято для сотень вимушених  переселенців

Вам також може сподобатися

Новини

У Києві  відбулася молодіжна конференція «Елементи лідерства» (Фото)

«Лідерський подкаст пророка Іллі» – під такою назвою Рух молоді

Служіння дітям і підліткам

Час для духовного збагачення та відпочину мали працівники дитячого служіння Рівненщини

21-23 жовтня в мальовничому куточку Львівщини служителі Управління служіння дітям

Новини

Реєструйтеся на курс  Християнської відкритої академії «Християнин у суспільній сфері»

4 жовтня 2021 року починається навчання у Християнській Відкритій Академії