Травень 2, 2019 0 1889 Переглядів

2 травня у США святкують Національний День молитви за Америку

У 1775 році перший конгрес США проголосив перший четвер травня Національним Днем молитви за Америку. І вже понад два століття вся країна молиться у цей день разом! В Україні Національний День молитви цього року відзначатимемо 8 червня у Київському палаці спорту!
«2 травня розгорнеться неймовірний рух у нашій країні, — зазначає президент Національного Дня молитви США Роні Флойд. – Мільйони американців у всіх 50 штатах збиратимуться в церквах, на місцевих підприємствах, у міських залах, школах і у громадських місцях для молитви за Сполучені Штати Америки. Одним голосом вони звернуться до Бога у прохальній молитві за Америку: «Господи, допоможи американцям любити один одного».
За словами Флойда, політика не може зцілити, а влада поправити людину і суспільство. «Нам потрібен масовий молитовний рух, який поверне нас до Бога і принесе зцілення нашої землі», – заявив він.
Центральна молитва відбудеться у четвер, 2 травня, в Капітолії. У ній візьмуть участь сотні американських християнських лідерів та члени Конгресу.
Президент США Дональд Трамп зробив офіційне звернення до народу Америки, яке опубліковане на сайті Національного Дня молитви, у ньому він наголосив: «Американці постійно зверталися до Бога за керівництвом у ключові моменти історії. Сьогодні, коли ми стикаємося з новими викликами в країні та за кордоном, ми також молимося про силу для нашої нації… Я закликаю громадян молитися, відповідно до їх віросповідань і сумління, дякувати Богу за отримані свободи й благословення, за Боже керівництво і тривалий захист» – підкреслив Трамп.
Зверніть увагу!
Національний День молитви за Україну відбудеться 8 червня 2019 року, вже традиційно у Київському палаці спорту. Початок молитви о 16.00.
Запрошуємо всіх охочих приєднатися до цієї події
Попередня На Пасху Тернопільщину відвідали київські пастори (ФОТО+ВІДЕО)
Наступна Благодійник Віктор М’ялик став «Меценатом року» на національному конкурсі

Вам також може сподобатися

Новини

На  Донеччині відкрився «Life центр» для жінок, які опинилися у важких життєвих обставинах

За підтримки церкви «Благодать» у м. Покровську, що на Донеччині,

Новини

Комітет ВР повторно розгляне правки до законопроекту 0931

У вівторок парламент не буде розглядати резонансні зміни в сфері

Новини

Молдовські п’ятидесятники обрали нового голову Союзу церков, ним став Віктор Павловський

За дорученням старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок з дружиною відвідали