Січень 25, 2023 0 353 Переглядів

Найбільша церква Волині влаштувала свято для сотень вимушених  переселенців

З першого дня війни в Україні євангельські громади активно долучилися до волонтерської діяльності. Не стала винятком і «Церква Христа Спасителя», що у місті Луцьку. Християни однієї із найчисельнішої на теренах України, протестантської громади дієво налаштували надання вимушено переселеним особам предметів першої необхідності та продуктів харчування. Здійснювали доставку гуманітарних вантажів для тих, хто залишається в небезпечних місцях та евакуацію людей.

До листопада 2022 року «Церква Христа Спасителя» щотижня з понеділка по п‘ятницю надавала переселенцям, що проживають у Луцьку продуктові набори та одяг. Але на сьогодні ця волонтерська діяльність набула нового формату.

21 січня 2023 року відбулася зустріч з вимушено переселеними особами. Для отримання матеріальної допомоги потрібно було зареєструватися. Таких людей, що опинилися в складних умовах життя, на зустріч прибуло близько шести сотень. Для них організували святкову Різдвяну програму за участю дитячого хору та служителів церкви.

З вітальними словами до присутніх звернувся Євген Мельничук, пастор та один з активних організаторів волонтерської діяльності. Пастор Ігор Скоць поділився промовою щодо унікальності Біблії та наголосив на важливості читання Євангелії у повсякденному житті.  Закінчилася зустріч щирою молитвою за мир в Україні.

Присутні залишили коментарі щодо заходу. Ось лише деякі з них:

«Хотіла б подякувати за сьогоднішнє зібрання! Дуже сподобалося. Хор просто неймовірний, дітки молодці! Дякую вам!» Олена.

«Дякую велике за продуктові набори! Ваша робота безцінна. Подякуйте, будь ласка, від нашої сім‘ї всій вашій команді. Бажаю вам міцного здоров‘я та Божого благословення!» Вікторія.

Інформацію щодо наступних зустрічей вимушено переселені особи будуть отримувати через додаток «Viber».

Галина Фурман, Інна Мельник

Попередня «Шведська Церква має проповідувати Євангеліє як проповідував його Ісус Христос – радикально й сильно» - Михайло Паночко
Наступна Від приймання переселенців у LIFE-центрі до купівлі Starlink – чим живе церква «Слово Віри» у Польщі

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Слово Боже на просторах Криму

В тяжкі дні політичної кризи в країні, між гаслами різних політичних партій, коли міжнаціональні конфлікти роздирають півострів, місіонери Церкви ХВЕ благовістячи Євангеліє в Криму, реалізують доручення Ісуса Христа.

Новини братерства

Біблійні курси для молоді 14-16 років проходять на базі місіонерської школи «Ковчег спасіння»

   3-24 липня 2016 у місіонерській школі «Ковчег спасіння», що діє при київській церкві «Ковчег» за адресою на вул. Брусилівській 28/33 тривають Біблійні курси для молоді 14-16 років «Самуїл».

Новини регіонів

Пастори Полтавщини узгодили план дій на лютий-травень

У понеділок 28 січня відбулася чергова зустріч пресвітерської ради обласного