Липень 15, 2014 0 753 Переглядів

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив сім тижнів посту й молитви за Україну

     На виїзному засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 10 липня на Житомирщині, де цими днями проходить Молодіжний з’їзд церков братерства, було прийнято рішення оголосити всеукраїнський піст і молитву за ситуацію в Україні та духовне відродження нашого краю.

          Старші служителі дійшли згоди, щоб кожної п’ятниці у період з 18 липня по 1 вересня 2014 року віруючі всіх церков ХВЄ України однодушно молилися і постили за ситуацію в Україні. Такі дні припадають на 18 і 25 липня та 1, 8, 15, 22 і 29 серпня. Сьогодні врай важливо благати Бога за збереження нашого краю, за те, щоб зупинилося кровопролиття, агресія та ворожнеча, які ми спостерігаємо в Донецькій і Луганській областях (все, це має підставу гріха і сьогодні «вилізає боком»). Треба молитися щоб, як написано: «нам проводити тихе і мирне життя». Сьогодні, мабуть, як ніколи стало очевидним, що Україна потребує заступницької молитви Церкви за мир, єдність, за моральне і матеріальне відродження, за духовне пробудження нашого краю.

      Після засідання члени Комітету відвідали ХVIІ з’їзд молоді ЦХВЄУ, що проходить у таборі «Юність», неподалік Малина та поблагословили «молодий виноградник» у щирій молитві.


Попередня Відбулася міжнародна конференція вчителів-християн
Наступна Михайло Паночко: «Висловлюємо співчуття сім’ям загиблих братів служителів церкви ХВЄ у Слов’янську»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Під Києвом розпочали будівництво нового центру реінтеграції та адаптації

У суботу,  27 березня, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко відвідав

Новини братерства

У Луцьку пройшов Третій молитовний сніданок

10.09.2021. Делегація від Волинського об’єднання церков ХВЄ узяла участь у

Новини братерства

Звернення до Президента України з приводу загрозливої ситуації, що складається у Львові

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко направив звернення до Президента України Віктора Януковича з проханням втрутитись у ситуацію та запобігти діям, які можуть спровокувати міжконфесійну напругу не тільки у місті Львові, але по всій Україні та за кордоном.