Вересень 13, 2022 0 1096 Переглядів

Молитовні доми в Миколаєві переповнені невоцерковленими людьми

Миколаїв сьогодні є містом, яке чи не найчастіше в Україні піддається ракетним обстрілам зі сторони російських військ. З болем і жалем ми констатуємо факт щодобових гучних вибухів, нових і нових руйнувань, поранень та жертв серед мирних людей.  Водночас   щонеділі та в будні, коли є молитовні служіння, Доми молитви п’ятидесятницьких церков міста наповнюються великою кількістю людей. Більшість з них раніше ніколи не відвідували євангельських церков та з великою цікавістю слухають Добру звістку і Слово від Бога.

У неділю зранку, ще задовго до початку служінь,  поруч з молитовними будинками   можна побачити великі черги людей, які бажають пройти всередину. Приміщення церков не можуть вмістити всіх, тому багато людей стоять просто на вулиці, де вони також частково можуть чути, що відбувається на служінні: лине чудовий спів, щира молитва.

Після служіння людям роздають гуманітарну допомогу: це і продуктові набори й одяг. Сьогодні Миколаїв – нужденне місто, економіка майже не працює, тому там люди потребують, як духовної підтримки, так і тілесної.

Церква «Ковчег Спасіння», у якій пастором служить Сергій Вівтюк, з перших днів війни активно займається благодійною допомогою нужденним людям: тут годують людей гарячими обідами, роздають продукти та одяг.

Церква «Благодать», пастором якої є Станіслав  Фалій, знаходиться в районі частих обстрілів. У ній, зокрема, проводяться молитви за зцілення, і сьогодні вже є багато свідоцтв про фізичні зцілення невоцерковлених людей. Попри усю небезпеку в регіоні, кількість людей у церкві не зменшується, а росте, тож уже обговорюють необхідність проводити недільні зібрання у два потоки.

Служителі церкви «Віфанія», старшим пастором якої служить В’ячеслав Кравчук, добре практикують душеопікунську та навчальну роботу з людьми, які приходять на служіння.

Пресвітер Першої Миколаївської Церкви Анатолій Зганяйко також свідчить про велику Божу роботу у м. Миколаєві. «Бог сьогодні послав пробудження на Миколаївщині, сіється Боже Слово. Ми даємо людям земний хліб, а також духовний. Ми закликаємо людей в Царство Боже, яке «не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім» (Рим. 14:17). На фоні занепокоєнь люди приходять, слухають. Ми сіємо, а Бог, віримо, – поллє і вдихне життя у ці паростки», – говорить служитель.

Старший пресвітер Миколаївського обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Свірдан зазначає: «Віруючі до війни молились за духовне пробудження народу, проповідували, свідчили, були відкриті до потреб суспільства і відомі своєю благочинністю. Тяжкі й тривожні умови життя під час війни сприяли у миколаївців пробудженню колись почутого. Люди потягнулись до церков, де атмосфера молитви, Божої присутності, Живого Слова. А через гарних християн Ісус є просто близький, зрозумілий і реально спасаючий. Є у нас немало труднощів і неясних питань, бачимо свою обмеженість. Але через те, що це є точно процес дії Христової благодаті, знаємо – Бог допоможе всім нам», – переконаний старший пресвітер.

Богдан Свірдан.

Перша Миколаївська Церква

Церква “Віфанія” – щоразу приходять десятки людей, які уперше чують євангельську проповідь із кафедри.

Попередня «Прокинься, Європо!» -  гасло щорічної конференції П’ятидесятницької Європейської  Спільноти
Наступна Секрети мудрості шукали учасниці регіональної жіночої конференції на Рівненщині

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

ЛУЦЬК. Потоп в місії «Голос надії»

 Як повідомляє сайт християнської місії «Голос надії», у вівторок 30 липня над м. Луцьком розбушувалася стихія, рекордна за всю історію метеорологічних спостережень. Протягом кількох годин випало 160 % місячної норми опадів.

Новини братерства

У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення

 У той час, коли в одній частині України руїна, кров і гинуть люди, в іншій частині – мир і спокій.  13 липня на Рівненщині, на березі річки Стир відбулося святе водне хрещення нових членів церкви ХВЄ міста Кузнецовська.

Новини братерства

Олександр Озеруга: «Місіонерська конференція Київської області показала зростаючу динаміку місіонерських зусиль»

6 листопада  в церкві «Благодать» (с. Соф.Борщагівка) відбулась місіонерська конференція Київського обласного об’єднання…