Вересень 13, 2022 0 570 Переглядів

«Прокинься, Європо!» –  гасло щорічної конференції П’ятидесятницької Європейської  Спільноти

Конференція WAKE UP EUROPE (Прокинься, Європо!), що відбулася з 31 серпня по 2 вересня 2022 року в Швеції, у стокгольмській церкві «Філадельфія», зібрала понад 200 делегатів із 32 країн Європи.

Організатором заходу виступила П’ятидесятницька Європейська   Спільнота (PEF) у співпраці зі своїми мережами – П’ятидесятницькою Європейською  Місією (PEM), П’ятидесятницькою молодіжною  спільнотою Європи (PYE), а також Європейською богословською асоціацією п’ятидесятників (EPTA).

Такий масштабний міжнародний форум відбувся  вперше після тривалої  перерви, пов’язаної з поширенням Covid19.

 Українську делегацію на конференції очолив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який під час першого пленарного засідання представив братам і сестрам у Європі інформацію про служіння українських п’ятидесятників в умовах війни. Глави делегацій Швеції, Білорусі, Норвегії, Великої Британії, Бельгії та запрошений спікер з Нової Зеландії звітували про діяльність церкви у різних сферах служіння, таких  як лідерство, розширення можливостей дітей і молоді, теологічні питання сучасності  та проповідь недосягнутим народам світу.

Учасники конференції мали особливий час молитви за перемогу та мир в Україні і світі.

Гість-доповідач конференції, голова П’ятидесятницької Світової Спільноти (PWF) доктор Біллі Вілсон, говорив про важливість Божого помазання під час служіння розбитому світові, який сьогодні так потребує зцілення. Він закликав учасників шукати свіжого виливу Святого Духа. І Бог, насправді, по-особливому відвідав це зібрання.  Усі денні сесії, проведені PEF, PEM, PYE та EPTA, були дуже хорошими. За словами багатьох учасників, вони викликали велике натхнення.

У четвер, 1 вересня, PEF провела свою щорічну Генеральну асамблею з представленням річних звітів та обранням посадових осіб PEF: єпископ зі Швеції Пелле Хорнмарк передав головування єпископу Мареку Камінському з Польщі (про це ми повідомляли). Регіональні представники, які формують нову Президію PEF, виконуватимуть свої повноваження до 2025 року. Від східноєвропейський країн до Президіуму увійшли Анатолій Козачок (Україна) та Леонід Бірюк (Білорусь).

 Під час заключного пленарного засідання Марек Камінський закликав присутніх, як вірних слуг Божих, взяти на себе відповідальність і з новою силою піднятися на місіонерській ниві. «Учитель довірив нам Європу!» – підкреслив він.

На завершення конференції відбулося спільне хліболамання – служіння, що підкреслює нашу духовну єдність.  Христос і наша рішучість працювати разом, допоможуть пробудити Європу у силі Святого Духа – переконані учасники конференції.

 Наступну чергову конференцію PEF заплановано на 8-10 березня 2023 року у Варшаві (Польща)

Аудіоресурси конференції можна знайти сайті: www.wakeupeurope.net.

Попередня «Найперше завдання консультації — дати людині надію!» — у Рівному пройшла конференція з кризового душеопікунства
Наступна Молитовні доми в Миколаєві переповнені невоцерковленими людьми

Вам також може сподобатися

Актуальне інтерв'ю

«Життя, посвячене Богу» – пастор-місіонер Анатолій Борисовець розповідає про служіння в Аргентині

 «Ідіть по цілому світу, та всьому створінню Євангелію проповідуйте» (Марка

Новини

Понад 15 000 людей пройшли вулицями Києва урочистою Ходою на захист сімейних цінностей

Четверта Всеукраїнська хода на захист дітей та сімей, що проходить

Новини

Румунські священнослужителі доставили допомогу в Україну    

У п’ятницю, 13 травня,  група пасторів на чолі з секретарем