Вересень 3, 2022 0 790 Переглядів

Новим головою  Європейської п’ятидесятницької спільноти обрано єпископа Марека Камінського з Польщі

Конференція п’ятидесятницьких церков Європи, що складають Pentecostal European Fellowship, об’єднала 31 серпня понад 250 пасторів з різних кінців, від Вірменії до Португалії та Ірландії, до шведського Стокгольму.

Відкриття конференції, де проповідував Михайло Паночко, показало силу та однодушність Церкви в молитві та дії на захист нашого народу.

«Пам’ятаймо, що ми не лише вибрані нашим Господом, але й отримали повноваження та відповідальність, про що будемо звітувати Йому!» – закликав Михайло Степанович.

Анатолія Козачка, першого заступника старшого єпископа УЦХВЄ, обрано до складу Президіуму Pentecostal European Fellowship від країн Східної Європи на трирічний термін.

Генеральна асамблея подякувала за служіння пастору Пелле Хорнмарку та обрала 1 вересня новим головою ПЕФ пастора Марека Камінського з Польщі.

Попередня Місіонерство в умовах війни – нотатки наради Департаменту місій
Наступна Місіонерська школа «Ковчег спасіння» розпочала навчання нового набору слухачів

Вам також може сподобатися

Новини

Керівника Інститут релігійної свободи Олександра Зайця призначено радником Прем’єр-міністра України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман призначив своїм позаштатним радником з релігійних питань Голову правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександра Зайця.

Новини

У Верховній Раді вперше провели Молодіжний молитовний сніданок

12 квітня 2018 року у Києві, відбувся перший Молодіжний молитовний

Новини

Євгенія Паночко: «Для мене найбільша романтика — коли ми вечеряємо разом…»

Зазвичай із нагоди ювілею ми беремо інтерв’ю в самого ювіляра.