Серпень 19, 2020 0 1593 Переглядів

Вечірня молитва ЗА ТЕБЕ – долучайтесь до проєкту «Молитва 7:14»

Щочетверга у вечірній час священнослужителі УЦХВЄ здійснюють молитву в онлайн режимі за Україну та усіх, хто бажає заявити про свою потребу.

Всеукраїнський проєкт, який отримав назву «Молитва 7:14», стартував на початку серпня. Він є продовженням міжнародного флешмобу UNITE714, в основу якого покладено слова з 7 розділу другої книги Хронік, вірш 14:
«І  впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я  Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!»

Започаткували світовий молитовний марафон пастори великих церков і служінь США  у березні цього року, коли світ переживав початок пандемії COVID-19. Вони прагнули об’єднати Тіло Христове в молитві про викорінення вірусу та духовне пробудження у світі. З часом те, що розпочалося як ранкова і вечірня молитва служителів, перетворилося на міжнародний рух, що об’єднує тисячі церков і мільйони людей по всьому світу.

Проект «Молитва 7:14» в Україні має на меті не просто об’єднати вірян в молитві, але й почути їхні потреби та разом, порозмірковувавши над ними у світлі Слова Божого,  нести їх на руках молитви до Господа.

Отже трансляція молитви ведеться щочетверга  на youtube-каналі Медіаслужіння УЦХВЄ

20 серпня приєднуйтесь до прямого ефіру о 21:00

https://www.youtube.com/watch?v=Ddo2kuH57OY&feature=youtu.be
Залишайте ваші молитовні прохання за посиланням:
https://forms.gle/Q52kRjkRdX5yMh4NA

Відео попередніх ефірів

 

 

Попередня Жіноче служіння УЦХВЄ посилює діяльність в онлайн-просторі
Наступна Хто підлягає безкоштовному тестуванню на COVID-19 – консультація юриста

Вам також може сподобатися

Новини

Київська церква «Альфа» провела благодійну акцію для підопічних служби пробації

З 17 липня по 6 серпня церква провела спільну благодійну акцію для людей, що знаходяться під наглядом Департаменту пробації. 9 волонтерських команд зі служителів київської церкви «Альфа» та працівників пробації, відвідали 60 підопічних служби у Києві та області.

Новини

У Рівненській духовній семінарії відбувся перший випуск групи сестринського служіння

Випуск першої групи студенток спеціалізації «Сестринське служіння» святкували 27 січня у