Серпень 18, 2020 1 1956 Переглядів

Жіноче служіння УЦХВЄ посилює діяльність в онлайн-просторі

 Департамент жіночого служіння УЦХВЄ відкрив акаунти у facebook  та instagram. Мета – налагодити  нові мости спілкування  із сестрами місцевих церков.

Зокрема, відтепер сестри у всіх куточках України та за її межами мають можливість  через інтернет отримувати консультації  сестер-служительок. А також повідомити про свою потребу молитовному служінню жіночого департаменту.

«Доброго сестринського спілкування забагато не буває, онлайн-спілкування теж може бути ефективним і корисним, – зазначила заступник директорки Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус. – Тому ми запрошуємо дорогих жінок і дівчат, матусь і бабусь, дорогих наших сестричок, заходити на ці ресурси зі своїми запитаннями, потребами та проблемами. Ми завжди раді чимось допомогти».

Окрім дописів про поточні події сестринського служіння акаунти дають можливість ближче познайомитись із  сестринським Комітетом  та відповідальними за роботу в областях, публікуючи невеличкі автобіографічні  довідки про них.

Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/uapentecostal.womenministry

Інстаграм: instagram.com

Попередня Час, коли Ангели радіють: сотні людей у літні місяці приймають водне хрещення (ФОТО)
Наступна Вечірня молитва ЗА ТЕБЕ – долучайтесь до проєкту «Молитва 7:14»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Ефективно служити в час перемін навчалися вчителі недільних шкіл

  З 8 по 10 травня 2014 р. в м. Кам’янці-Подільському на Хмельниччині  проходила  Всеукраїнська конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ на базі церкви «Світло Христове».

Новини братерства

У Києві презентували збірку оповідань «Гіркі сливи» та привітали переможців конкурсу ім. Джона Буньяна

«Літературний конкурс ім. Джона Буньяна» започатковано відділом освіти УЦХВЄ з метою знайти та підтримувати нових талановитих авторів, які на високому рівні…

Новини братерства

У першу неділю листопада в церквах молилися за переслідуваних християн

3 листопада в багатьох церквах здійснювали служіння хліболамання. А також звершили молитву про гнану Церкву у різних куточках світу.