Серпень 18, 2020 1 871 Переглядів

Жіноче служіння УЦХВЄ посилює діяльність в онлайн-просторі

 Департамент жіночого служіння УЦХВЄ відкрив акаунти у facebook  та instagram. Мета – налагодити  нові мости спілкування  із сестрами місцевих церков.

Зокрема, відтепер сестри у всіх куточках України та за її межами мають можливість  через інтернет отримувати консультації  сестер-служительок. А також повідомити про свою потребу молитовному служінню жіночого департаменту.

«Доброго сестринського спілкування забагато не буває, онлайн-спілкування теж може бути ефективним і корисним, – зазначила заступник директорки Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус. – Тому ми запрошуємо дорогих жінок і дівчат, матусь і бабусь, дорогих наших сестричок, заходити на ці ресурси зі своїми запитаннями, потребами та проблемами. Ми завжди раді чимось допомогти».

Окрім дописів про поточні події сестринського служіння акаунти дають можливість ближче познайомитись із  сестринським Комітетом  та відповідальними за роботу в областях, публікуючи невеличкі автобіографічні  довідки про них.

Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/uapentecostal.womenministry

Інстаграм: instagram.com

Попередня Час, коли Ангели радіють: сотні людей у літні місяці приймають водне хрещення (ФОТО)
Наступна Вечірня молитва ЗА ТЕБЕ – долучайтесь до проєкту «Молитва 7:14»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Капеланів навчать азам лікування посттравматичної стресової реакції у військових

   Френк Пьюселік, всесвітньовідомий вчений у сфері психотерапії и реабілітації, який нині проводить курси для капеланів українських церков, які несуть служіння у зоні АТО.

Новини братерства

Вийшов друком щотижневик та планувальник на 2015 рік – добрі помічники у служінні пасторів

     Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшла у світ корисна друкована продукція – щотижневик та планувальник на наступний рік.  Мета цих видань – не лише систематизувати та полегшити планування поточних справ служителя, але й допомогти їм поліпшити аналіз проведеної за рік роботи.

Новини братерства

На Івано-Франківщині, в селі Красному, відкрито новий дім молитви

8 січня 2014 року відбулося офіційне відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ в селі Красному Рожнятівського району Івано-Франківської області.