Вересень 13, 2022 1 740 Переглядів

Секрети мудрості шукали учасниці регіональної жіночої конференції на Рівненщині

Божа мудрість потрібна всім і кожному. А сьогодні, у час війни, – особливо. Та де знайти її? Як розгадати її секрети? Відповіді на ці запитання шукали учасниці регіональної жіночої конференції, що відбулася 10 вересня у домі молитви в с. Пʼятигори на Рівненщині.

Особливість секретів мудрості в тому, що кожен охочий може про них дізнатися — досить лише розгорнути Слово Боже. Воно й справді відповідає на всі запитання, які ставить перед нами життя.

Зокрема пояснює, що ціль ворога — вкрасти наш мир, наше життя, нашу душу. Але він не досягне цілі, якщо ми перейдемо на бік Ісуса і приймемо життя, яке Він пропонує, — життя з подостатком.

Як перейти на бік життя?

«Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя» (Івана 5:2).

Тобто потрібно:

  1. Слухати Слово.
  2. Вірувати в Отця, Автора цього Слова.
  3. У молитві сказати: «Ось я, Господи. І ось моє життя. Віднині воно належить Тобі. Пануй у ньому».

Це не зупинить війну в Україні, але захистить наші серця. Бо якщо на престолі серця панує Ісус, без волі Його і волосина нам з голови не впаде (Він Сам так сказав).

Та тільки уявіть, як зміниться наша країна, коли Ісус пануватиме в серцях усіх українців. Це — шлях до перемоги: добра над злом, світла над темрявою, України над Московією, Життя – над смертю.

Учасниці конференції вдячні районній відповідальній за жіноче служіння Марійці Мельник, служителям церков району, спікерці Людмилі Бендус, а найбільше — Ісусу за час, який могли провести з такою користю і в такій теплій атмосфері любові.

Прес-служба Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ.

Попередня Молитовні доми в Миколаєві переповнені невоцерковленими людьми
Наступна На Одещині провели водне хрещення традиційно, просто неба, на Олександрівському лимані

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Капелани братерства провели навчання на Київщині (оновлено)

Конференція на тему «Особливості служіння капелана та волонтера в умовах

Жіноче служіння

Про  роль жінки як дружини, матері та господині розмірковували сестри у Ланівцях

Районна сестринська конференція, що відбулася 6 грудня в Домі молитви

глухим

«Християнські табори для людей з порушеннями слуху – це осередок прийняття і любові» – Павло Смаль

Департамент служіння людям з порушеннями слуху УЦХВЄ активно використовує таку форму соціальної роботи як табори відпочинку. Восени – час підбивання підсумків, тож ми попросили директора Департаменту Павла Смаля підсумувати результати роботи .