Вересень 14, 2022 0 446 Переглядів

На Одещині провели водне хрещення традиційно, просто неба, на Олександрівському лимані

Одеська церква «Віра, Надія, Любов» міста Одеси 4 вересня зібралася на березі  лиману Олександрівської затоки, де місцеві церкви традиційно проводять водне хрещення. Цю подію люди називають  великою Божою ласкою.

«Сьогодні ми з вами переживаємо непростий час. Військові дії, що розв’язалися на території нашої країни, відібрали у багатьох християн ту свободу, що була у всі роки Незалежності. Ми щиро вдячні Господу, що церкви Одеського регіону змогли провести це святе водне хрещення», – каже старший пастор церкви пастор Віктор Марченко.

Слово наставлення до охрещуваних сказав старший пресвітер Одеського  обласного  об’єднання УЦХВЄ Сергій Крученюк. Разом  з Віктором Марченком він здійснив обряд водного хрещення новонавернених членів церкви, на білих футболках котрих радували погляд написи: «Я прийняв рішення» та «Немає шляху назад». Брати та сестри юрмилися на березі та радо вітали кожного, хто дав Господу обіцянку доброї совісті.

Там же, на березі лиману, відбулося перше для охрещених Причастя.

«Ми молимося за народ Божий, який зараз знаходиться на окупованих територіях. Нехай Твоя рука, Боже, швидше пошле зцілення нашій країні, нехай мир і свобода знову запанують у наших будинках», – звучали молитовні слова над Олександрівським лиманом.

Юлія Марченко.

Попередня Секрети мудрості шукали учасниці регіональної жіночої конференції на Рівненщині
Наступна Рівненська Духовна семінарія і Академія розпочала новий навчальний рік та запрошує абітурієнтів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Полтаві віряни різних євангельських церков разом молилися за Україну

Увечері, 3 листопада в Домі молитви полтавської церкви «Нове життя»

Новини братерства

Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

 31 травня, під час прес-конференції, присвяченої Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сім’ї, представники оргкомітету оприлюднили…

Новини братерства

На засіданні Комітету ЦХВЄУ говорили про нові підходи у будівництві, освіті, благовісті

26 вересня відбулося засідання Комітету ЦХВЄУ. Обласні єпископи та керівники відділів зібралися разом, щоб проаналізувати поточні внутрішні справи та міжконфесійну ситуацію.