Грудень 6, 2015 0 3517 Переглядів

Михайло Паночко взяв участь у посвяченні молитовного будинку у місті Торонто (Канада)

     Наші брати та сестри в місті Торонто на чолі з пастором Олексієм Максимишиним придбали новий чудовий Дім молитви, посвячення якого відбулося 15 листопада 2015 року. Одночасно вся церква та численні гості святкували і День подяки Господу. Новий молитовний будинок розташований в такому місці, де живе багато вихідців з Польщі, Росії та України. Отже, брати та сестри в Торонто будуть мати широке поле для місійної праці.

     Святкове служіння розпочалося з молитви. Головним проповідником був гість з України старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. В честь цієї знаменної події – посвячення Дому молитви, він подарував пастору Олексію Максимишину чудову Біблію.

     Давид Хазард, Канада

IMG_0682

     НА ФОТО  (зліва на право) Давид Хазард – заступник суперінтендента Асамблеї Божої п’ятидесятників Канади,  Роман Галадза – протоієрей єпархії УГКЦ Св. Пророка Ілії в Торонто, Михайло Паночко – старший єпископ ЦХВЄУ, Адольфо Муравський – єпископ слов’янського відділу Союзу п’ятидесятників Канади, Олексій Максимишин – старший пастор Української церкви Повної Євангелії в Торонто та Тарас Пізамецький –  голова управління української кредитової спілки.

 

Попередня До кінця року щотижня у Києві проводитимуться з’їздні богослужіння
Наступна Відбулася конференція південно-західного регіону Церкви ХВЄ України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Про  роль жінки як дружини, матері та господині розмірковували сестри у Ланівцях

Районна сестринська конференція, що відбулася 6 грудня в Домі молитви

Новини братерства

Працівники відділу освіти Церкви ХВЄ України провели звітну зустріч

     27 грудня 2016 року в приміщенні Київського біблійного інституту зустрілися керівники церковної освіти.

Новини братерства

Полку місіонерів прибуло

23 серпня відбувся випуск другої Міжнародної місіонерської школи, що проходила на базі Київського Біблійного інституту. Школа діє за програмою місії «Світло для народів», у співпраці з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.