Січень 20, 2023 0 167 Переглядів

Півтора тижня в різдвяній атмосфері – понад сто дітей з малозабезпечених сімей Рівненщини провели канікули в християнському таборі

3-11 січня на базі відпочинку «Оазис», що в с.Зарічне на Рівненщині, молодь церкви «Святої Трійці» провела табір для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та для дітей сиріт.

Діток привозили з різних районів Рівненської області, а також з центру реабілітації, що в с. Олександрія. 104 дитини провели Різдвяні дні в затишній атмосфері, з людьми, які їх люблять і приймають та хочуть допомогти.

Вже багато років молодь проводить табори для дітей з малозабезпечених сімей саме на Різдво. Організатори стараються подарувати їм атмосферу сім’ї, радість, тепло, розповісти про народження Ісуса, разом прославити Бога і далі дружити з ними, допомагати як друзям.

Дні в таборі були насиченими, з самого ранку діти слухали Біблійні уроки, вивчали вірші, відвідували різні гуртки, де навчались робити речі своїми руками, освоювали кулінарію, займалися спортом, співали пісні. А ще спілкувалися з наставниками за кавою, фотографувалися на пам’ять про табір. Також активно брали участь у різних змаганнях, іграх, слухали проповіді на зібраннях і колискові перед сном.

Бажання молоді, щоб ці діти полюбили Ісуса всім серцем. У таборі наставники сіяли слово Боже в їх серця, розповідали про цінності життя, давали практичні поради, старалися огорнути діток любов’ю.

Попередня Ляльковий театр та різдвяну постановку для дітей влаштували у 25 населених пунктах Харківщини
Наступна У місті Оріхові, що регулярно потерпає від обстрілів, служителі із Запоріжжя продовжують церковне служіння

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Єпископ Василь Боєчко презентував книгу телевізійних проповідей «вічне джерело»

За 22 роки звучання в телеефірі духовно-просвітницької передачі «Вічне джерело» Василь Боєчко, доктор теології та єпископ ЦХВЄ Львівщини, підготував близько 1100 проповідей. 

Новини братерства

Три дні для слави Божої: відбулася ХХ конференція місії «Голос надії»

     23-25 липня 2015 р. у місті Луцьк в стінах «Церкви Христа Спасителя» пройшла ювілейна конференція місії «Голос надії» присвячена 25-річчю з часу заснування місії.

Новини братерства