Ляльковий театр та різдвяну постановку для дітей влаштували у 25 населених пунктах Харківщини
20 Січня, 2023 1066 Переглядів

Ляльковий театр та різдвяну постановку для дітей влаштували у 25 населених пунктах Харківщини

У січні святкові заходи з ляльковим театром, конкурсами та різдвяною постановкою для дітей пройшли у низці п’ятидесятницьких  церков Харківської області. Наші брати та сестри роздали понад три тисячі різдвяних подарунків і отримали натомість набагато більше любові, тепла та посмішок.

Зокрема християнська команда влаштувала свято для дітей у таких містах та селищах як Харків, Ізюм, Богодухів, Мирне, Лозова, Красноград, Максимівка, Пришиб, Введенка, Вербівка, Красний Кут, Богодухів, Первомайськ, Мар’яне, Балаклея, Краснопавлівка, Лозова, Пархомівка, Козіївка, Сонячне, Качалівка, Тернова, Ківшарівка та Таранівка.

Частина цих населених пунктів тривалий час знаходились під окупацією і, дякуючи Богу та ЗСУ, були звільнені. Саме тому подарувати свято дітям, які пережили на собі всі жахи війни, виявилися надзвичайно цінними. І особливо зворушливо було бачити їхні щирі посмішки.

Сучасний письменник Мілан Кундера сказав: «Діти не мають минулого і в цьому вся таємниця чарівної невинності їхньої посмішки».

Дякуємо Богу, що він загоює рани дітей від пережитого травматичного досвіду та молимося про те, щоб ми, дорослі, самі були як діти, які живуть у сьогоденні та всю свою надію, з усією щирістю покладають на свого Батька.

Влада Герасим.

Попередня Понад тридцять фур з кількома сотнями тонн дров доставили церкви Рівненщини на Херсонщину
Наступна Півтора тижня в різдвяній атмосфері – понад сто дітей з малозабезпечених сімей Рівненщини провели канікули в християнському таборі

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У школах Тернопільщини уроків християнської етики не скасовуватимуть

Депутати обласної ради Тернопільщини прислухалися до керівників християнських конфесій області

Новини

П’ятдесятницька церква в м. Шумську на Тернопільщині відзначила свій 95-літній ювілей

За людськими мірками, 95 років – це чималий відрізок часу,

Новини регіонів

Через снігопад у на Тернопільщині обласну конференцію перенесли на 1 березня

   У зв’язку зі снігопадами  (місцями замети сягають двох метрів і вище) до м. Тернополя, де на 1 лютого було призначено звітно-виборну конференцію обласного об’єднання ЦХВЄ Тернопільської області, не змогли вчасно дістатися майже половина  делегатів. Саме тому конференцію було перенесено на 1 березня.