Січень 20, 2023 1 342 Переглядів

Ляльковий театр та різдвяну постановку для дітей влаштували у 25 населених пунктах Харківщини

У січні святкові заходи з ляльковим театром, конкурсами та різдвяною постановкою для дітей пройшли у низці п’ятидесятницьких  церков Харківської області. Наші брати та сестри роздали понад три тисячі різдвяних подарунків і отримали натомість набагато більше любові, тепла та посмішок.

Зокрема християнська команда влаштувала свято для дітей у таких містах та селищах як Харків, Ізюм, Богодухів, Мирне, Лозова, Красноград, Максимівка, Пришиб, Введенка, Вербівка, Красний Кут, Богодухів, Первомайськ, Мар’яне, Балаклея, Краснопавлівка, Лозова, Пархомівка, Козіївка, Сонячне, Качалівка, Тернова, Ківшарівка та Таранівка.

Частина цих населених пунктів тривалий час знаходились під окупацією і, дякуючи Богу та ЗСУ, були звільнені. Саме тому подарувати свято дітям, які пережили на собі всі жахи війни, виявилися надзвичайно цінними. І особливо зворушливо було бачити їхні щирі посмішки.

Сучасний письменник Мілан Кундера сказав: «Діти не мають минулого і в цьому вся таємниця чарівної невинності їхньої посмішки».

Дякуємо Богу, що він загоює рани дітей від пережитого травматичного досвіду та молимося про те, щоб ми, дорослі, самі були як діти, які живуть у сьогоденні та всю свою надію, з усією щирістю покладають на свого Батька.

Влада Герасим.

Попередня Понад тридцять фур з кількома сотнями тонн дров доставили церкви Рівненщини на Херсонщину
Наступна Півтора тижня в різдвяній атмосфері – понад сто дітей з малозабезпечених сімей Рівненщини провели канікули в християнському таборі

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: вересень 2015

  Робочий розклад Михайла Паночка у вересні був насиченим подіями. Зокрема він здійснив поїздку до Сполучених Штатів Америки, послужив у церквах на Волині, Рівненщині, Львівщині, Одещині та в інших областях України.

Новини братерства

Всеукраїнська хода на захист сім’ї та дітей розпочнеться на Софіївської площі і завершиться святом у Маріїнського парку

  Триває підготовча робота з проведення Всеукраїнської ходи на захист сім’ї та дітей, яка запланована на суботу, 3 червня у Києві та в інших містах України.