Червень 4, 2014 0 1628 Переглядів

Літня Міжнародна місіонерська школа підготує 22 нових місіонери

     Розпочала роботу третя Міжнародна місіонерська школа (ММШ). Як і минулого літа, вона триватиме майже три місяці (2 червня по 22 серпня 2014 року) на базі  Київського Біблійного інституту під патронатом Шведської  місії «Світло для народів». 

     Вітаючи студентів з відкриттям Школи,  декан КБІ Алла Нечипорук  ознайомила їх з історію інституту, який працює у столиці вже 21-й рік. А також коротко  розповіла про предмети, які вони будуть вивчати та повідомила, що по завершенню навчання на студентів чекає практика. Минулого року випускники мали місіонерські поїздки до Сербії, Чорногорії і на Кавказ.

     Координатор ММШ Антон Кукса представив  нових студентів, яким було  вручено невеличкі презенти від організаторів.  Цього року група складається із  22 місіонерів з різних областей України та одного  зі Швейцарії.

899_1

     Гість свята,  секретар  Київського обласного об’єднання церков ХВЄ Владислав Сачко, поділився власним досвідом місіонерської праці. Вже  16 років він живе і працює в місті Обухові, що на Київщині, куди приїхав із Дніпропетровщини. «Чи траплялося вам коли-небудь бачити соняшникові поле із незібраним урожаєм? – запитує служитель. – Пізня осінь, дощить, можливо і сніг пролітає, а воно стоїть неприбране. Сумна картина. Коли дивишся на почорнілі соняшники, що схилили голови, уже не думаєш про те, що влітку тут усе радувало око, бо прийшла осінь і врожай не зібрали. Мабуть, ось так, схиливши свої голови перед престолом Божим, стоятиме величезна кількість людей. І їм не буде вже оправдання, ані спасіння, тільки вічне осудження…  Як написано, «Минули жнива, покінчилося літо, а ми не спасені…» (Єр. 8:20).  Тому це дуже правильно, що ви, пізнавши Господа, приїхали навчатися у місіонерську школу, щоб проповідувати спасіння Ісуса  Христа іншим людям. Він сказав: «Хоч жниво велике, та робітників мало» (Лк.10:2)».

899_9     Завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків ЦХВЄУ Юрій Кулакевич розповів, що нещодавно на одному з форумів у Польщі мав зустріч із пасторами з Балкан –  хорватами, сербами, македонцями, а також словенцями, які говорити про те, що чекають на українських місіонерів. «Балкани найменш євангелізована частина Європи. Колись  апостол Павло у сні побачив македонця, який просив «Прийди і допоможи нам». Сьогодні ця історія повторюється», – каже Юрій Петрович.

     Секретар київського об’єднання Олександр Кушнерук залишив на згадку студентам слово з писання:  «Які гарні на горах ноги благовісника, що звіщає про мир, що добро провіщає, що спасіння звіщає, що говорить Сіонові: Царює твій Бог!» (Ісаї 52:2). Дуже важливо, щоб ноги благовісника завжди підніматися на молитовну гору». 

     До заключної молитви присутніх підвів завідувач відділу Євангелізації ЦХВЄУ Олександр Попчук:  «Коли у свій час я прийшов учитись до КБІ, то думав, що багато вже знаю, маю досвід (10 років  провів місіонером на Крайній Півночі, брав участь  у застуванні більш як 30 церков), та трошки побув, послухав і сказав собі: «от бачиш, а думав, я знаю». Навчання – це добра річ. Тому ми прагнемо передати свій досвід, який ви зможете використати праці для Господа нашого Ісуса Христа»  – сказав пастор, звертаючись до студентів.

Попередня Фоторепортаж з 20-ліття Фастівської церкви «Воскресіння»
Наступна ЦХВЄУ побажала новому Президенту України мудрості і мужності

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Завершилася виставка художніх робіт ув’язнених, присвячена Божій любові

26 серпня 2013 у Києві, у мистецькій галереї Музею Івана Гончара (вул. Лаврська, 19)  тривала виставка-конкурс мистецтва в’язнів «Переображення Господньою любов’ю». На відкритті експозиції, мета якої привернути увагу суспільства до духовних потреб ув’язнених, побували служителі ЦХВЄ Київщини.

Новини братерства

У Києві лідери служіння дітям і підліткам звітували, ділилися досвідом та малювали мрію 

«Нарешті зустрілись! Це був час знайомства з новими служителями, спілкування,