Червень 9, 2015 0 1118 Переглядів

Соціальний центр безплатної допомоги малозабезпеченим літнім людям та сім’ям з дітьми запрацював у Києві

     На масиві Голосієво, поряд із Домом молитви церкви «Філадельфія» виросла нова чотириповерхова споруда. У ній розмістився християнський соціальний центр, відкриття якого церковна громада святкувала 7 червня 2015 року.

      За словами  пастора церкви, старшого пресвітера об’єднання церков ХВЄ Києва Анатолія Козачка, допомога у центрі в першу чергу надаватиметься найбільш вразливим верствам населення –  людям старшого віку і дітям та молоді, переважно з інвалідністю.

1100_2      «Ми будемо розвивати декілька напрямків, але головних буде три. По-перше, це робота з дітьми та молоддю з інвалідністю. Головна мета – їх адаптація в суспільство, розвиток творчих і інтелектуальних здібностей, участь у різноманітних культурних інтегрованих заходах разом зі іншими дітьми та молоддю. До речі, в цьому напрямку робота ведеться нами вже не перший рік, – розповідає Анатолій Козачок. – По-друге, це робота з людьми старшого віку: ми  співпрацюємо з благодійною християнською клінікою, спеціалісти якої (лікарі-реабілітологи, психологи та ін.), будуть  безкоштовно консультувати пацієнтів у центрі. Зокрема, малозабеспечені літні люди зможуть проходити безкоштовне обстеження на якісному оснащенні. Третій напрямок – навчальна робота з дітьми усіх категорій, не залежно від їхнього фізичного стану. Поглиблене вивчення іноземних мов, підготовка малюків до школи тощо».

      За словами Анатолія Миколайовича велика увага співробітників центру уділятиметься і батькам дітей з особливими потребами: «У нас працюватиме школа для батьків, клуб взаємодопомоги і спілкування, де вони зможуть разом проводити час, обмінюватися досвідом, морально підтримувати одне одного. Адже батьки дітей-інвалідів часто-густо так само закомплексовані, як і їхні діти, і потребують психологічної допомоги».

1100_11      Сьогодні в приміщенні центру живуть переселенці зі Сходу. Тут розташовано офіс організації з допомоги біженцям «Спасемо Україну». Будуть проводитись заняття Міжнародного Біблейського коледжу для пасторів. У планах – оснастити зал фізичної реабілітації.

1100_1      У день відкриття соціального центру, на ранковому богослужінні  члени церкви звершили молитву за своє починання, а також висловили подяку людям, які потрудилися на будівництві закладу. Розрізати червону стрічку на вході до нового приміщення разом із Анатолієм Козачком запросили гостю з Норвегії Лайлу Норман, яка разом зі своїм чоловіком Віллі Норманом та  друзями Рут і Руар Хейберг приїхала до Києва на відкриття центру. Усі вони є членами комітету церкви з м. Шієн, який вже багато років співпрацює із церквою «Філадельфія». Спочатку надавали допомогу дітям постраждалим після Чорнобильської аварії, потім почали підтримувати служіння дітям вулиці, інвалідам, літнім та нужденним людям.

      Відкриття соціального центру відбулося у рамках Всеукраїнського проекту «День служіння», який стартував у Києві на початку літа.

Попередня Розпочала роботу Міжнародна місіонерська школа: один із пріоритетів – утвердитися в своєму покликанні
Наступна На часі – плани щодо відкриття церквами шкіл та формування нових служб (нотатки із засідання Комітету ЦХВЄУ)

Вам також може сподобатися

Актуальне інтерв'ю

«Полтавщина – це обличчя місіонерства в Україні» –  Михайло Роман (ВІДЕО)

З першого дня загарбницького російсько-українського протистояння Українська Церква Християн Віри

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: вересень 2015

  Робочий розклад Михайла Паночка у вересні був насиченим подіями. Зокрема він здійснив поїздку до Сполучених Штатів Америки, послужив у церквах на Волині, Рівненщині, Львівщині, Одещині та в інших областях України.

Новини братерства

У Києві розпочав роботу Східноєвропейський Лідерський Форум

   13 листопада 2013 року, стартував третій Східноєвропейський Лідерський Форум (СЄЛФ). На відкриття прибули представники із США, Великобританії, Болгарії, Білорусі, Росії, Молдови, Вірменії, Литви…