Березень 31, 2023 1 545 Переглядів

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко звернувся до народних депутатів через скасування «Закону про захист суспільної моралі»

31 березня 2023 р. втрачає чинність «Закон про захист суспільної моралі», у зв’язку з чим старший єпископ Української Церкви Христин Віри Євангельської  Михайло Паночко звернувся до народних обранців.

За його словами, свідомі депутати Верховної Ради самі розуміють, який небезпечний крен узяв вищий законодавчий орган нашої країни.  «Приймаючи закони аморальні, ви Україну опускаєте. Ви даєте привід для наших сусідів-агресорів, які тільки й шукають, щоб ми зробили речі, які вони будуть  розповсюджувати у своїй пропаганді, мовляв, дивіться куди Україна котиться», – підкреслив Михайло Паночко.

Старший єпископ  висловив жаль з приводу скасування  «Закону про захист суспільної моралі», який, за його  словами «вочевидь, стояв поперек горла тим, хто хоче втягнути Україну в болото розпусти, беззаконня та злочинства».

За словами священнослужителя, в час, коли Церква молиться і плаче перед Господом за нашу країну, ми бачимо явне втручання Боже, адже «великий звір з півночі» не може подолати нашу країну.

Що ж у цей час робить Верховна Рада? Вона ратифікує «Стамбульську конвенцію», про яку Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій не один раз просила – «не потрібна вона Україні!» Адже вітчизняне законодавство має досить сили захистити наших жінок від насильства. Але «Стамбульська конвенція» – це відкриті двері для втілення гендерної ідеології. Свідченням тому є внесення на розгляд ВР проєкту закону «Про цивільні партнерства», який дозволить реєструвати одностатеві шлюби.

«Біблія каже, що такі речі – це гидота перед Богом. А людей, які їх чинять, називає людьми з перевернутим розумом», – підкреслює Михайло Паночко.

Він застеріг депутатів, щоб не втілювали беззаконня в закон. Адже через це Бог перестане благословляти нашу землю, яка родить такі щедрі врожаї. Історія свідчить, що країни, які нехтували моральними законами, довго не проіснували, розпусні царі довго не царювали. Безбожна й аморальна радянська система ледве-ледве проіснувала 70 років і розвалилася.

«Верховна Рада України має приймати закони, які працюватимуть на благо нашому народу: щоб освіта розвивалась, а не злочинство, щоб пенсіонери нормально доживали віку на достойну пенсію… Тоді Бог благословить вас, а ми будемо підтримувати у добрих справах», – підкреслив старший єпископ.

Відкрите звернення Михайла ПАНОЧКА:

Попередня На Полтавщині 2022-й став роком місіонерства та становлення нових служителів, на Харківщині за рік церкви евакуювали 25 тисяч людей
Наступна Служителі з Чернівеччини разом з місцевими служителями відвідали прифронтові села Запорізької області (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У селищі Арбузинка, що на Миколаївщині, приміщення колишнього кафе реконструювали під Дім молитви

Більше року велись будівничі і ремонтні роботи, щоб колишнє приміщення

Новини братерства

Рада Церков закликає до грунтовних досліджень трагедій голодомору та голокосту в Україні

Всі злочини нацизму і сталінізму проти людяності не мають права на виправдання, а будь-які спроби такого виправдання є наругою над пам’яттю мільйонів загиблих та постраждалих від злочинних дій цих тоталітарних режимів.

Новини братерства

«У новій книзі опубліковано нещодавно розсекречені документи КДБ про методи роботи з п’ятидесятниками, вербування і переслідування» – Олександр Геніш

У березні 2019 року друком вийшла книга про долю християн віри євангельської у різні часи «В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п’ятидесятницької Церкви».