Листопад 5, 2014 0 817 Переглядів

Україну включено до списку держав для молитви у Міжнародний день молитви за переслідувані церкви, що відбудеться 9 листопада

     Цього року Голова Світових Асамблей Божих доктор Джордж О. Вуд  у своєму листі до національних п’ятидесятницьких церков запропонував об’єднати молитовну потребу про американського пастора Саеда Абедіні, який уже два роки перебуває в ув’язненні за віру із молитвою за ситуацію в Україні. Адже сьогодні у районах, захоплених сепаратистами, віруючі євангельських та й загалом християнських церков зазнають значних переслідувань.

     За даними WAGF у 2014 році стан страждаючих церков у світі ще більше погіршився. Тисячі братів та сестер стають жертвами дискримінації та переслідувань, а багато кого вже немає в живих.

     У фокусі – Східна Азія

983_1

     Навіть після років молитов про Північну Корею, здається, що ситуація в країні з кожним днем тільки погіршується. Виправно-трудові колонії, голод та люте цькування християн все ще продовжується. Ця країна залишається на першому місці в списку переслідуваних церков у світі, але ми віримо, що Бог не припиняє Своєї роботи там. Сестра Хана увірувала в Бога в Північній Кореї після того, як невідомий таємно дав їй Біблію та проводив з нею час, пояснюючи кожну книгу. Джей-Хва, доповнюючи слова Хани, каже: «Ваші молитовні партнери не повинні опускати руки, спостерігаючи за новинами про Північну Корею. Бог ніде не припиняє Своєї роботи. Я увірував в Бога в укриті, яке знаходилося в Китаї, після того, як я втік з Північної Кореї. Таким чином увірувало багато людей. Це можливо лиш завдячуючи вам. Нас би вже не було, якби не ваші молитви».

     Молитовна потреба:

     Продовжуйте молитися за релігійну свободу в Північній Кореї, захист віруючих, таких як Джей-Хва та Хана та за мудрість для віруючих, щоб були в змозі жити для Христа в таких умовах.

     У фокусі – Африка983_2

     Ціль «Боко Хараму» – знищити християн у регіоні. Терористи займаються мародерством, руйнують будинки християн. Але віруючі, не зважаючи на те, що переживають тяжкі часи, твердо тримаються того, щоб виявляти любов до ворогів. Ненависть повинна бути знищена зброєю любові.     На ранковому служінні у неділю 26 січня 2014 року підчас поклоніння члени «Боко Хараму» увірвалися до церкви в містечку Чакава в штаті Адамава, що в Північній Нігерії та відкрили вогонь по присутніх. У декотрих з нападників були довгі ножі, якими вони перерізали горло членам церкви, котрі намагалися покинути будівлю через двері чи вікна. На тих, кому вдалося вислизнути у двір чекали інші терористи. В той день загинуло 52 християнина та ще декілька померли згодом у лікарні.

     Молитовна потреба:

     Моліться, щоб Бог зцілив стражденних і підняв Свою Церкву із потомків мучеників за Христа, щоб змінив серця Боко Харамців та інших мусульманських екстремістів.

     У фокусі – Близький Схід 983_3

     За статистикою понад 25% відсотків сірійських християн вже залишили свою країну. Але є і такі християни, як Фазі (псевдонім), які залишаються та допомагають нужденним через місцеві церкви. Більше двох років місто Алеппо є місцем суворої боротьби. Днями пройшла звістка про те, що бійці так званого «Ісламського штату», готові захопити владу над усім містом. «Звісно, перш за все, я подумав про свою сім’ю, більше боюся за їхнє життя, ніж за себе. Останні роки Господь беріг мене у служінні, коли зупиняли на КПП під час подорожі в деякі райони міста та регіони країни. Бог беріг мене, і це допомагає мені рухатись далі», –  розповідає Фазі.

     Молитовна потреба:

     Моліться за чоловіків та жінок, таких як Фазі, які допомагають людям, котрі залишили все у своїх містах і селах в різних частинах Сирії, та втекли до Алеппо. Моліться, щоб Господь підкріпив їх і допоміг перенести травму, спричинену затяжною війною, а також, щоб Господь дав їм мудрість, як відповідати в тяжких ситуаціях.

Попередня «Нагодувати, одягнути… визволити з полону», - список потреб, якими опікуються служителі церков ХВЄ на сході України, розширюється
Наступна «Навчи нас молитися»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

19 лютого 2016р. відбулася зустріч священнослужителів, які входять до Ради християнських церков Дніпропетровської області (РХЦ) із мером Дніпропетровська Борисом Філатовим.

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день четвертый. Причастие и торжественное закрытие

   ЛЬВОВ, 13 октября 2013 г. Воскресным утром, в последний день Конгресса, зал церкви «Голгофа» переполнен. К делегатам присоединились члены поместной церкви.  Вместе совершили Вечерю Господню!