Листопад 7, 2014 0 890 Переглядів

«Навчи нас молитися»

     Понад 400 молодих братів і сестер з Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей приїхали в церкву «Світло Євангелії», щоб разом прославити Бога і послухати настанови пасторів.

     Розпочав  конференцію молодіжний керівник Дніпропетровської області Тарас Герасимчук, який привітав усіх делегатів і закликав до молитви. Пастори з Дніпропетровщини у своїх виступах закликали молодь  служити Богу з любові, а не через  страх та триматися Господа щирим серцем.

     Керівник відділу молоді Запорізької області Олександр Шевчик  наголосив на тому, що Біблія нас закликає «поклонятися Богу в дусі і правді», взявши за основу місце писання Ів.4:24-25. Також він нагадав, як важливо пам’ятати, яку силу ми можемо мати, коли молимося.

     Головним спікером конференції був Віктор Куриленко.  На основі віршу Лк. 11:1, він наголосив на тому,  що нам потрібно вчитися молитися. На прикладі людей з Старого Заповіту проповідник показав, які бувають молитви і коли почали призивати ім’я Господнє перші люди. «Бог дав нам дари – дар вічного життя, дар Святого Духа, дар прощення. Тепер від нас залежить, щоб проявити силу волі, щоб міняти свій характер, контролювати свої думки і бути слухняним» підкреслив служитель.

      Співом служив молодіжний хор місцевої церкви та співочий гурт церкви «Скеля спасіння».

Folder Gallery Error: No picture available inside wp-content/uploads.

Попередня Україну включено до списку держав для молитви у Міжнародний день молитви за переслідувані церкви, що відбудеться 9 листопада
Наступна Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Тема оновлення ознаменує життя в церквах Запоріжжя у цьому році

6 лютого на базі церкви «Христос є відповідь» м. Запоріжжя

Новини регіонів
Новини регіонів

На річницю відкриття церква приймала інвалідів

21 квітня 2013 р. в селі Ківерцях Волинської області, у приміщенні дому молитви церкви «Cпасіння» відбувся з’їзд інвалідів. Люди з обмеженими можливостями прибули з різних місць Волинської, Львівської, Рівненської областей та сусідньої Білорусі. Було зареєстровано 116 чоловік.