Березень 3, 2020 0 1094 Переглядів

Українська церква у Стокгольмі відсвяткувала річницю

В Українській церкві ХВЄ м. Стокгольма, Швеція, 29 лютого святкували річницю з дня започаткування церкви, повідомляє координатор служіння церков УЦХВЄ у Західній Європі єпископ Юрій Веремій.

За його словами Бог благословив працю служителів: протягом року щонеділі відбувалися загальні богослужіння, отримало розвиток молитовне служіння, ведеться розбір Слова Божого. Кількість людей, які відвідують зібрання, постійно зростає: на сьогодні це близько 40-50 осіб.

«Люди навертаються до Бога, радіють Божими благословеннями, –  розповідає Юрій Костянтинович. –  Із дев’яти осіб, котрі проходили навчання до водного хрещення, п‘ятеро виявили бажання вступити у заповіт з  Богом саме на день святкувань».

Розділити радість разом з українськими братами й сестрами  прийшли служителі шведських церков: відомий в нашій країні місіонер Раулі Лехтонен ( Rauli Lehtonen) та Рольф Густафсон  (Rolf Gustafsson). З України на святкове  служіння разом із Юрієм Веремієм приїхали пастори Василь Данилюк, В’ячеслав Бевзюк та Василь Глинянський.

«Бог чудово благословив це служіння! Були звершені молитви за покаяння, за зміцнення віри та уздоровлення. Приємно бачити, як поширюється Царство Боже у світі. Вітаємо церкву, всіх  братів та сестер, а також пастора Василя Деруна з річницею церкви та бажаємо рясних Божих благословень  у житті та служінні» –  говорить Юрій Костянтинович.

«Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!» (1Кор. 15:58).

 

Попередня У Києві провели дводенний інтенсив для обласних лідерів жіночого служіння та адміністраторів
Наступна Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Конференція Європейської П’ятидесятницької Спільноти: «Наші серця разом з вами і ваше страждання є і нашим стражданням»

Учасники щорічної конференції Pentecostal European Fellowship, що відбулося 5-7 березня 2014 року в Ганновері надіслали звернення…

100 років п’ятидесятницького руху

Ріки Божої благодаті в Новорічиці

Кожна церква має свою історію — історію створення, життя та