Лютий 14, 2014 0 751 Переглядів

Глави трьох українських церков закликають владу закрити кримінальні справи, а майданівців – звільнити адмінбудівлі

ЗВЕРНЕННЯ

Українських Церков щодо до мирного розв’язання суспільно-політичної кризи та припинення силового протистояння в Україні       

       Українські Церкви ще раз підкреслюють свою відданість виключно мирному врегулюванню громадянського конфлікту в Україні та підтверджують принципи, викладені у «Зверненні керівників Церков і релігійних організацій до своїх вірних та всіх людей доброї волі у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в Україні» від 10 грудня 2013 р., у «Зверненні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України» від 22 січня 2014 р., у Комюніке екстреного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22 січня 2014 р. та у «Заяві Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій за результатами зустрічі з Президентом і опозицією» від 25 січня 2014 р.

       Ми позитивно оцінюємо факт звільнення станом на 14 лютого ц. р. силовими органами всіх заарештованих учасників мирних зібрань, про що нам стало відомо з мас-медіа.       Ми вважаємо, що для подолання кризи сторони якнайшвидше могли би зробити три наступних кроки:

       – закриття представниками держави щодо всіх учасників протестів кримінальних проваджень та скасування стягнень, пов’язаних із масовими акціями;

       – добровільне звільнення протестуючими адміністративних будівель та забезпечення допуску осіб, які там працюють, до своїх робочих місць, розблокування вулиці Грушевського у м. Києві;

      – влада, опозиція і авторитетні представники громадянського суспільства (наприклад: Ініціативна група Перше грудня та ін.) шляхом плідного діалогу в найкоротший термін узгоджують взаємно прийнятну політико-правову модель врегулювання конфлікту заради припинення кровопролиття, відновлення верховенства права і конституційного ладу, повернення повноти прав і свобод громадян, збереження територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

       Треба пам’ятати, що високу мету, якою є незалежність Української Держави, її воля, цілісність, спільне благо народу та захист його свобод треба осягати гідними засобами, бо мета не оправдовує засобів.

       «Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!» (Послання до Римлян, Гл.12, ст.21).            

Патріарх Київський і всієї Руси-України Предстоятель УПЦ КП 

ФІЛАРЕТ

Верховний Архієпископ Києво-Галицький Отець і Глава УГКЦ

СВЯТОСЛАВ

Президент Всеукраїнського Союзу церков

християн віри євангельської – п’ятидесятників (ВСЦ ХВЄП)

 М.С. ПАНОЧКО

                                                                                                          14 лютого 2014 р.     

Попередня На Львівщині обрано нового старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄУ
Наступна Візит до серця Азії: старший єпископ ЦХВЄУ відвідав Узбекистан

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Олена Коваль із церкви ХВЄ м. Тернополя визнана найкращим вчителем предметів духовно-морального спрямування

В Острозькій академії визначили найкращих вчителів з предметів духовно-морального спрямування.

Новини братерства

Михайло Паночко виступив з доповіддю на круглому столі до річниці хрещення Київської Русі

       23 липня представники влади, духовенства та науковці столиці зібралися за круглим столом з нагоди відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Під час заходу йшлося про вплив християнства на розвиток і роль церкви у становленні українського суспільства, формування інституту сім’ї.

Новини братерства

Церква села Карпилівка привітала свого пастора з ювілеєм

11 березня 2012року у церкві села Карпилівка Рокитнівського району (Рівненщина) пройшло особливе служіння: цього дня односельці, друзі та служителі вітали пастора місцевої церкви Володимира Дмитровича Бричку з 30-річчям пастирського служіння.