У Києві провели дводенний інтенсив для обласних лідерів жіночого служіння та адміністраторів
28-29 лютого 2020 року у Києві відбулася натхненна мотиваційна зустріч обласних відповідальних за жіноче служіння та адміністраторів служіння.
Привітав з початком дводенного інтенсиву делегаток з різних регіонів України перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок, підкресливши, що найважливіша у служінні – атмосфера любові яку співпрацівники діла Божого творять лише в синергії з Духом Святим.
Першого дня учасниці слухали семінар Ростислава Мураха на тему «Лідер та його бачення» в авторській інтерпретації спікера, яка охопила значно ширший спектр проблематики щодо обраної теми. Зокрема, висвітлювалися питання: про уникнення ефекту Даннінга-Крюгера в жіночому служінні (стан упередження людей з низькою кваліфікацією, які роблять помилкові висновки через свою некомпетентність та не в змозі усвідомити це). Про важливість взаємостосунків, яка перевершує важливість здійснення проектів та заходів, про потребу ростити покоління нових лідерів та формулювання і розуміння чіткої цілі служіння. Також говорили про планування почергових кроків у служінні та про роль молитви у цьому процесі. Розібрали, які є стилі лідерства та поговорили про принципи успішного лідерства в церкві, яке неможливо без дії Святого Духа.
Крім того, сестри вчилися, як подавати інформацію на різних рівнях та в різні сфери, як розуміти Божу волю, і коли найчастіше до лідерів говорить Бог. Дізналися як застосовувати у служінні «матрицю Ейзенхауера» (метод короткострокового планування) та ще багато іншого.
Наступного дня учасницям викладали завтупник директора Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмили Бендус та адміністратор цього ж Департаменту Людмили Степанченко. Людмила Бендус окреслила учасницям сутність та сенс процесу адміністрування як дару бачити кроки до досягнення мети, фокусуючись на цілях, а не на мріях. Розповіла про парадокс Стокдейла, порадивши застосовувати його принципи в житті та служінні. І підкреслила, що ми живемо в час, коли «народ, що знає свого Бога, зміцніє і діятиме» (Дан. 11:32).
Людмила Степанченко акцентувала увагу на практичних кроках адміністрування, яким має бути ефективний адміністратор. Охопила проблематику вигорання в людей, що служать у сфері адміністрування та шляхи виходу з цього стану. Бувши адміністратором Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ, дала практичні поради учасницям зустрічі для спорядження та впровадження їх у своїх регіонах.
Друга половина дня була присвячена звітам відповідальних за жіноче служіння. Вона стала особливо натхненною й зворушливою, адже продемонструвала, який колосальний масив праці звершують жінки з усіх куточків країни у рамках жіночого служіння УЦХВЄ.
У часи, коли зовнішніми світськими тенденціями та трендами є галаслива розбудова так званих особистих брендів, тисячі жінок, різною мірою причетних до жіночого служіння УЦХВЄ, по всій країні смиренно та без надмірного привернення до себе та своїх досягнень уваги, несуть цю високу і нелегку ношу – бути діяльною християнкою та істинною служителькою діла Божого.
З різних куточків України сестри, відповідальні за жіноче служіння в областях, ділилися тим, як вони підбадьорюють і підтримують одна одну через Боже Слово і молитву, надихаючи жінок (особливо тих, хто потребує любові та уваги) покладатися на Бога, а не на свої сили. Дружин навчають любити своїх чоловіків і дітей, для цього проводять індивідуальні бесіди, консультації, навчальні програми, курси, семінари, конференції на теми біблійного розуміння шлюбу та виховання дітей у святості і т. ін. Також стають підтримкою жінкам, котрі втратили рідних, допомагають переносити процеси, пов’язані з вагітністю та пологами, служать соціально незахищеним і малозабезпеченим верстам населення (в інтернатах, будинках для людей похилого віку, у госпісах, лікарнях, місцях позбавлення волі та в інших кризових середовищах).
Під час служіння людям, служительки діляться особистими свідченнями, жертвують час та свої фінанси. Організовують різноформатні молитовні служіння, марафони, індивідуальні молитви…
Регламент, відведений на висвітлення праці в регіонах, не міг вмістити весь об‘єм того, що сестрам хотілось сказати. Але підбадьорені звітами і планами (бачення та курс дій у 2020 році представила заступник директора Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус), сестри з молитвою благословення вирушили додому, щоб надалі звершувати свою високу місію.
Олеся Банах
Вам також може сподобатися
Не лекціями єдиними – навчання підлітків в коледжі «Тимофій» базується на практиці служіння
Уже рік на базі церкви «Спасіння» м. Луцька працює коледж
Рада євангельських протестантських церков закликала християн України долучитися до посту й молитви 15-20 березня
Рада євангельських протестантських церков України під час засідання 10 березня
Церкві «Філадельфія» подарували дефібрилятор – прилад для відновлення ритму серця
Київська церква «Філадельфія» отримала цінний подарунок від парамедика Ярослава Вуса