Вересень 27, 2016 0 2525 Переглядів

Семінарії практичного богослів’я у Коростені – чверть століття

     Урочистості з нагоди 25-річчя Семінарії практичного богослів’я, що діє в м. Коростені на Житомирщині, тривали три дні – з 23 по 25 вересня 2016р.

     Під час  урочистого відкриття святкувань студенти, випускники та співробітники СПБ щиро прославили Господа, згадували студентські роки та слухали слова настанови старшого пресвітера церков ХВЄ Житомирщини, єпископа Володимира Брички.  Він закликав до вірності на шляху служіння та підбадьорював не здаватись перед тимчасовими життєвими труднощами.

     24 вересня відбувся семінар для випускників СПБ та служителів церков. Слухачі мали змогу почути цікаві лекції: два різних погляди на життя та лідерство представив Марк Стайнфілд, відповідальний за Освітній відділ в Євразії від Асамблеї П’ятидесятників Канади. Також були цікавими лекції служителів Сніжани Григорович та Руслана Юзюка.

     Час між семінарами та вечори проходили у незабутній атмосфері спілкування. За словами учасників,  неможливо передати словами радість зустрічі та відчуття єдності, що панувало на святі. Ще більшої душевності додало дружнє спілкування біля вогнища, пісні під гітару, щирі спогади та свідченнями про мрії.

     В неділю до святкувань приєдналась місцева церква «Віри, надії, любові». Співом на богослужінні служила група, сформована з випускників СПБ. Випускники та гості ділились спогадами та настановами. Зачитали привітання від інших навчальних закладів Церкви християн віри євангельської України – ТБС та КБІ, які були підкріплені подарунком для бібліотеки  Семінарії. А Президент Євангельської теологічної семінарії Василь Войтович приїхав особисто для того, щоб привітати і вручити подарунок СПБ на згадку про річницю.

     Урочисті заходи закінчились святковим обідом, після якого випускники відправились далі служити, студенти – навчатись, а працівники  та викладачі – продовжувати працю.

     Для довідки:

     У 1991 році, з приходом свободи віросповідання та проповіді Євангелії у країни колишнього Радянського Союзу, потреба у підготовлених, освічених служителях була надзвичайно великою. Як відповідь на цю потребу і  була заснована Біблійна Школа Святого Якова у місті Коростені. Вона стала першим Біблійним закладом в братерстві ХВЄ, що мав стаціонарну форму навчання. Згодом заклад отримав назву «Коростенський Біблійний коледж», а  на даний момент вже носить назву «Семінарія практичного богослів’я».

     Станом на  сьогодні СПБ має понад 360 випускників, більшість з яких активно задіяні у служінні помісних євангельських церков, як в Україні, так і за її межами. Географія служіння випускників СПБ вже сягнула не лише країн СНД,  а й країн Європи, Америки та Африки.

     Запрошуємо до співпраці

     А для тих, хто цікавиться Біблійним навчанням, СПБ пропонує можливість навчатись на таких програмах:

     * Стаціонарна програма «Бакалавр богослів’я та церковного служіння»

     * Стаціонарна 6-місячна програма духовного учнівства та лідерства «Час для Ісуса» – початок навчання 17 жовтня, є можливість приєднатись!

     * Заочна програма «Бакалавр богослів’я та церковного служіння» (найближча сесія 14-18 листопада, викладатиме Марвін Дайна з Канади, предмети – «Пасторське богослів’я» та «Християнська етика»)

     * Заочна програма «Школа сімейного консультування» (найближча сесія з 31 жовтня  по 3 листопада), викладатиме В.П. Куриленко

     * Заочна програма «Дитячо – підліткове служіння»

     * Підліткова Біблійна Школа КРОК – для юних студентів віком 14-16 років під час зимових канікул

     Більше інформації про навчання в СПБ – на веб-сайті www.korosten-bc.org.ua

     Прес-служба СПБ


Попередня «Нам потрібен базовий закон про капеланство» - учасники круглого столу в «Укрінформі»
Наступна «400 нових церков за наступні 5 років» - таку стратегічну ціль озвучили члени Комітету ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером…

Новини братерства

Біблійні курси для молоді 14-16 років проходять на базі місіонерської школи «Ковчег спасіння»

   3-24 липня 2016 у місіонерській школі «Ковчег спасіння», що діє при київській церкві «Ковчег» за адресою на вул. Брусилівській 28/33 тривають Біблійні курси для молоді 14-16 років «Самуїл».

Новини братерства

Пресвітерська рада Волинського об’єднання церков ХВЄ спростувала звинувачення Віктора Літовченка на адресу єпископа Михайла Близнюка

 Члени обласної пресвітерської ради, що відбулася 5 вересня 2016 р. у с. Підгайці Луцького району під головуванням старшого єпископа