Липень 31, 2020 1 423 Переглядів

“Дорога християнська родино, покладімо до нашого серця ревно молитися про мир” – звернення Михайла Паночка з нагоди Тижня молитви за Україну

Боже великий, єдиний, нам Україну храни!

Шановні брати та сестри!

Триває Тиждень молитви за Україну
 (26липня – 2 серпня), ініційований на засіданні Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської 15 липня. Щодня сотні церков мають піст та звершують вечірні молитовні богослужіння, тисячі громад звершують особливу молитву в недільних зібрання, десятки тисяч сімей щовечора кличуть до Всемогутнього Творця про милість та допомогу. Ми молимося про мир для України, про навернення багатьох до спасаючої віри в Ісуса Христа та чеснотного життя згідно Святого Письма. Молимося про дарування Божої мудрості для наших високопосадовців перед теперішніми викликами. Молимося про Церкву, щоб нам бути достойними посланцями Божого Царства – світлом та сіллю в українському суспільстві.

Користуючись нагодою, хочу молитовно звернути нашу увагу до низки біблійних текстів, які дають нам велику підтримку в нинішніх умовах російсько-української війни. Цар Давид вчить: «Вважай на непорочного, дивись на праведного, адже майбутнє за людиною миру» (Пс.37.37). Він же пропонує Божу Істину, як підставу для миру: «Великий мир у тих, що люблять Твій Закон! Вони не спотикатимуться!(Пс.118.165)». Господь наш Ісус Христос пропонує: «Мир Мій Я даю вам! Хай не тривожиться серце ваше і не лякається (Ін.14.27). Святий апостол Павло вказує на Божий порядок щоб отримати Божий повний шалом (мир), який приносить зміну в кожну сферу життя «Отже ми – посли від імені Христа, і тому наче сам Бог просить через нас. Від імені Христа благаємо: примиріться з Богом! (2Кор.5.20)»

Любі мої брати та сестри, дорога християнська родино, – покладімо ці слова до нашого серця! Хай вони стануть частиною наших сьогоднішніх молитов про долю нашого народу. Новини, маніпуляції та загрози хай не спричиняють вам тривоги. «І мир Божий, який перевищує всяке розуміння, нехай береже ваші серця і ваші думки в Христі Ісусі (Фил.4.7).

З вдячністю за ваші молитви

Михайло Паночко,
Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської

Попередня «Не допустімо витіснення християнської етики зі шкіл» - Михайло Паночко учасникам Всеукраїнського марафону на захист  предмету (ВІДЕО)
Наступна Рада Церков обговорила з головою ВР Разумковим питання, які хвилюють віруючих

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Попри карантин Доми молитви будуються, молодь успішно євангелізує – нотатки із засідання Комітету братерства

Старші пресвітери обласних об’єднань УЦХВЄ провели 16-17 грудня чергове засідання Комітету братерства.

Новини братерства

Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно

   Міжнародна християнська організація «Місія Євразія», спільно зі “Школою без стін”, розпочинає новий сезон різдвяного проекту “Подаруй Надію”.

Новини братерства

Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Комітет УЦХВЄ проаналізував інформацію щодо поведінки ст. пастора церкви «Скинія»