Травень 29, 2011 0 721 Переглядів

Святкування 20 річчя Коростенського біблійного коледжу

29 травня 2011 р. в м. Коростень, в молитовному будинку церкви ХВЄ святкували особливе свято – двадцятиріччя Коростенського Біблійного коледжу, першого в колишньому СРСР стаціонарного біблійного навчального закладу серед протестантських церков в посткомуністичні часи.
На святкове богослужіння подяки Господу за допомогу та ведення в праці протягом двадцяти років з’їхалося багато гостей. Саме святкування розпочалося ще в п’ятницю, 28 травня, з вечора та продовжувалося всю суботу у вигляді семінарів для випускників, та служителів церков ХВЄ Житомирської області. Викладали семінари служителі ЦХВЄУ Попчук О.І., відповідальний за відділ благовістя, Вознюк В.В., відповідальний за відділ освіти та Синюк М.П., заступник єпископа ЦХВЄУ.

В ці дні звучало багато привітань від пасторів різних церков України, випускників, представників інших християнський навчальних закладів, гостей з-за кордону. Поряд з привітаннями лунало багато пісень, які виконували студенти та випускники в супроводі різних музичних інструментів. Молитву подяки звершив перший заступник Єпископа Церков ХВЄП України Микола Петрович Синюк.
Заключним акордом святкування був черговий випуск студентів коледжу на якому дипломи християнських служителів отримали 18 випускників.

На закінчення, гості були запрошені до зали приміщення коледжу де їх очікували святково прибрані столи з смачними різноманітними стравами, де під час обіду всі могли спілкуватися, лунали ще привітання, а випускники ділилися своїми спогадами про роки навчання в Коростені.
Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері та залишило багато приємних спогадів.

Попередня У Дніпропетровській області була створена Рада Євангельських Протестантських Церков
Наступна Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

  Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!

Новини братерства

Звітна конференція ЦХВЄ-2013. Пастори вчилися… зростати разом


Небувало щедра на сніг весна попри усі побоювання організаторів не завадила проведенню конференції.      27-28 березня у Пущі-Водиці зібралися 360 пасторів і єпископів з усіх куточків України…

Новини братерства

Міжцерковний комітет з питань допомоги біженцям зі Сходу України дозволить церквам діяти ефективніше

У зв’язку з загостренням ситуації у східних областях України та збільшенням потоку біженців, 19 червня у м. Києві відбулася робоча зустріч керівників низки євангельських церков…