Серпень 23, 2021 0 1630 Переглядів

Дві сторічні церкви на Рівненщині відзначили посвяту нових Домів молитви

У неділю, 22 серпня, старший єпископ Михайло Паночко відвідав дві церкви на Рівненщині, де відбулися святкові богослужіння. Перше – у селі Колесники Гощанського району, де святкували посвячення нового Дому молитви.

Це невеличке село, у якому похований один із перших проповідників і служителів нашого братерства Порфирій Ільчук. У 1919 році чоловік повернувся із заробітків у США, де увірував у Господа, та почав активно проповідувати Слово Боже на території нинішньої Тернопільської та інших областей Західної України.

Так вийшло, що з часом п’ятидесятницька церква в Колесниках занепала, і лише нещодавно пережила відродження. Віряни почали шукати ділянку під будівництво Дому молитви, але місцева влада не могла нічого відповідного запропонувати.

Тоді до служителів підійшла старенька мешканка села, яка простягнула документи на землю, де стояла стара хата заросла чагарями. «Після проповіді я закликав до покаяння і ця 80-річна жіночка була першою серед тих, хто вийшов до покаяння», – розповідає Михайло Паночко.

Привітати місцеву громаду з відкриттям нового Дому молитви (який звели буквально за вісім місяців) до Колесників також приїхав старший пресвітер церков Рівненщини Олександр Коток, директор Департаменту благовістя Олександр Попчук, пастори та служителі церков з навколишніх міст і сіл.

Під час урочистості здійснили також рукопокладення служителів церкви: на пресвітерське служіння – Петра Миколайовича Цинка та на дияконське – Петра Петровича Цинка.

Друге свято, на якому послужив старший єпископ, відбулося в с. Вільбівно Острозького району на Рівненщині (пастор Микола Коваль). Тут п’ятидесятницька церква відзначала одразу два свята – свій 100-річний ювілей, а також посвяту Дому молитви.

Співом служив хор з «Церкви Святої Трійці» міста Рівного, новий молитовний дім ледве вміщав присутніх – сотні людей прийшли розділити це свято. Старші служителі разом із членами церкви та гостями щиро помолилися про місцеву громаду та побажали їй рости і діяти ще не одну сотню років.

Попередня «ДіВора-2021» -  на Прикарпатті провели табір для дівчат з п’ятидесятницьких церков
Наступна 30 років життя Церкви в умовах незалежності: згадуємо шлях, аналізуємо та робимо висновки (ЧАСТИНА 1)

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Більше 500 івано-франківців запросили Христа до свого серця

     В п’ятницю, 22 квітня 2016 року, в драмтеатрі Івано-Франківська відбувся євангелізаційний захід.

     Цього вечора зал обласного драматичного театру ім. Івана Франка був заповнений мешканцями Івано-Франківська та гостями обласного центру.

Новини регіонів

Гості із Південної Кореї відвідали містечко на Заході України

16 грудня 2017 року церкву Святої Трійці у місті Нововолинську на Волині відвідали гості з Південної Кореї. На зустріч було запрошено сестер різної вікової категорії та статусів.

Новини братерства

На Рівненщині стало на один Дім Молитви більше

23 вересня 2012 року у с.Федорівка Гощанського району Рівненської області відкрито Дім Молитви християн віри єванегльської.