Вересень 23, 2021 0 267 Переглядів

Під час конференції на Прикарпатті, підлітки вчилися проводити особливий час для душі

З 17 по 18 вересня на базі табору «Золота генерація» в с. Заріччі на Прикарпатті проходила підліткова конференція Південно-Західного регіону України. На цю подію приїхали понад 330 підлітків з 6 областей: Тернопільської, Закарпатської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької та Івано-Франківської.

Головне гасло заходу — Special time (особливий час) — увібрало всі важливі атрибути події: особливий час із Богом, особливий час із друзями, особлива атмосфера довкілля і спілкування, нові знайомства та відсутність інтернет-мережі.

Першого дня конференції делегації мали можливість краще познайомитися за допомогою цікавого спортивного квесту.

Якщо під час гри на шляху до мети підлітки долали різні фізичні перешкоди, то вже на урочистому вечірньому зібранні служитель церкви «Сінай» Чернівецької області Володимир Головач говорив про перешкоди духовні. Він закликав присутніх заглянути у своє серце та перевірити свій шлях, адже боротьбу за нас веде не тільки Бог, а й сатана. Проте другий обіцяє те, чого дати не може. Справжній мир, радість, задоволення та свободу ми можемо отримати лише в Христі.

Після гарячого чаю, християнських пісень під гітару й потріскування багаття настав «відбій».

Уже наступного ранку про важливість пізнавати Бога та обирати правильну позицію саме сьогодні говорив заступник старшого єпископа УЦХВЄ по Південно-Західному регіону України єпископ Юрій Веремій. «У світі інформаційного перенасичення ми маємо знати правду і стояти в ній! Пізнавати її можна на сторінках Писання — це допоможе знешкодити стріли лукавого», – зауважив єпископ.

День пролетів непомітно: похід у гори, цікаві розмови, природа — словом, дійсно Special time.

«Та найважливіший час — це час із Богом! Саме ці моменти визначатимуть наші майбутні перемоги», — наголосив відповідальний за підліткове служіння у Чернівецькій області Андрій Ковальчук. Закінчив вечірню проповідь він запитанням: «Що є особливим часом у твоєму житті?».
Поки кожен дає собі відповідь, ми переглядаємо фото і вже хочемо зустрітися знову. Дякуємо, Небесний Батьку, за цей особливий час!

Ольга Бурдило

Попередня «Сто років тому в Україні розпочався потужний рух, основу якого було закладено в день П’ятидесятниці» - Михайло Паночко
Наступна Вийшов друком третій номер журналу «Благовісник»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Церква в Башуках відзначила 90-річчя

В неділю, 22 вересня урочисто святкувала свою чергову річницю  церква християн віри євангельської в селі Башуки, Кременецького району, Тернопільської області – 90 років з часу створення громади.

Новини регіонів

У Луцьку пройшов Перший Всеукраїнський фестиваль християнської поезії «Жива вода на рани України»

       1 травня 2015 року в приміщенні дому молитви церкви «Дім Євангелії» м. Луцька, за адресою: вул. Караїмська, 16, відбулася заключна (фестивальна) частина Першого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю християнської поезії Якова Бузинного «Жива вода на рани України».

Новини регіонів

Київська церква «Філадельфія» підтримала переселенців

      У київській церкві «Філадельфія» служіння людям, постраждалим унаслідок військових дій в зоні АТО ведеться вже не перший рік.