Вересень 23, 2021 0 1407 Переглядів

Під час конференції на Прикарпатті, підлітки вчилися проводити особливий час для душі

З 17 по 18 вересня на базі табору «Золота генерація» в с. Заріччі на Прикарпатті проходила підліткова конференція Південно-Західного регіону України. На цю подію приїхали понад 330 підлітків з 6 областей: Тернопільської, Закарпатської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької та Івано-Франківської.

Головне гасло заходу — Special time (особливий час) — увібрало всі важливі атрибути події: особливий час із Богом, особливий час із друзями, особлива атмосфера довкілля і спілкування, нові знайомства та відсутність інтернет-мережі.

Першого дня конференції делегації мали можливість краще познайомитися за допомогою цікавого спортивного квесту.

Якщо під час гри на шляху до мети підлітки долали різні фізичні перешкоди, то вже на урочистому вечірньому зібранні служитель церкви «Сінай» Чернівецької області Володимир Головач говорив про перешкоди духовні. Він закликав присутніх заглянути у своє серце та перевірити свій шлях, адже боротьбу за нас веде не тільки Бог, а й сатана. Проте другий обіцяє те, чого дати не може. Справжній мир, радість, задоволення та свободу ми можемо отримати лише в Христі.

Після гарячого чаю, християнських пісень під гітару й потріскування багаття настав «відбій».

Уже наступного ранку про важливість пізнавати Бога та обирати правильну позицію саме сьогодні говорив заступник старшого єпископа УЦХВЄ по Південно-Західному регіону України єпископ Юрій Веремій. «У світі інформаційного перенасичення ми маємо знати правду і стояти в ній! Пізнавати її можна на сторінках Писання — це допоможе знешкодити стріли лукавого», – зауважив єпископ.

День пролетів непомітно: похід у гори, цікаві розмови, природа — словом, дійсно Special time.

«Та найважливіший час — це час із Богом! Саме ці моменти визначатимуть наші майбутні перемоги», — наголосив відповідальний за підліткове служіння у Чернівецькій області Андрій Ковальчук. Закінчив вечірню проповідь він запитанням: «Що є особливим часом у твоєму житті?».
Поки кожен дає собі відповідь, ми переглядаємо фото і вже хочемо зустрітися знову. Дякуємо, Небесний Батьку, за цей особливий час!

Ольга Бурдило

Попередня «Сто років тому в Україні розпочався потужний рух, основу якого було закладено в день П’ятидесятниці» - Михайло Паночко
Наступна Вийшов друком третій номер журналу «Благовісник»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Як одесити святкували День подяки

Старобазарний сквер, що в центрі Одеси, 10 жовтня став осередком

Новини регіонів

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

     З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій молодіжний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ» (2Тим.2:1).

Служіння дітям і підліткам

Дитячі служителі Київщини підвищують свою кваліфікацію

Досить насиченим у плані навчання видався 2012 рік для працівників дитячого служіння церков ХВЄ  Київщини.  Ще в минулому році, командою ініціаторів дитячого служіння області, було запропоновано провести загальне навчання для підвищення кваліфікації дитячих працівників церков Київщини. Ідея отримала схвалення та підтримку братерських рад обласного і міського об’єднання церков ХВЄ.