Серпень 23, 2021 0 535 Переглядів

«ДіВора-2021» –  на Прикарпатті провели табір для дівчат з п’ятидесятницьких церков

Назва «ДіВора» не має відношення до біблійної Девори і розшифровується просто – Дівчата + Ворохта. Бо саме в гірському селищі Ворохті на Прикарпатті 18 серпня зібралися дівчата з різних областей України, щоб упродовж чотирьох днів спілкуватися, вчитися, відпочивати, а найголовніше – проводити особливий час із Богом.

«Покликана. Цілісна & Незаміжня» – так звучала загальна тема табору. Програма була продумана до найменших деталей, щоб дати відповідь на всі виклики для дівчат із категорії 25+.

Певною мірою випробуванням і нагодою по-новому оцінити свій потенціал, по-особливому осягнути Божу велич і відчути Його любов став одноденний похід на гору Шпиці. Семінари на цікаві й актуальні теми – «Ти покликана» (Віра Деркач), «Твоя дорога на гору» (Оксана Маліщук), «Перешкоди на шляху до цілісності» (Анна Веренич), «У горах і в радості» (Людмила Бендус) – спонукали задуматися над певними життєвими аспектами, дати собі правдиву оцінку й побачити нові вершини, яких можна досягнути у співпраці з Богом.

Відпочинок і спілкування у вільний час, особисті бесіди і розмови – усе було просто пронизане Божою присутністю. На фруктовій вечірці напередодні роз’їзду було багато не лише фруктів, але й усмішок, вдячних слів, сюрпризів, подарунків і Божої любові.

Не обійшлося і без сліз – за ці дні всі так зріднилися, що не хотілося й думати про прощання. Тому не встигли дівчата роз’їхатися, як ініціатори – відповідальна за працю з дівчатами департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Оксана Маліщук і вся її  посвячена команда – почали думати над тим, щоб провести такий табір і наступного року.

Про цей кемп можна писати багато. Але жодних слів не вистачить, щоб описати атмосферу Божої любові і Божої дії упродовж цих кількох днів. Тому якщо дозволить Господь і ДіВора-2022 відбудеться – ласкаво запрошуємо всіх, хто належить до категорії 25+. Ви точно не пошкодуєте!

Людмила Бендус.

Попередня Церква Христа Спасителя відзначила 30-річчя Дому молитви
Наступна Дві сторічні церкви на Рівненщині відзначили посвяту нових Домів молитви

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

У червні під Львовом відбудеться сестринський молитовний табір

      «Багато молитви – багато сили!» – саме під таким гаслом з 1 по 5 червня відбудеться літній табір для жінок у м. Судова Вишня, що неподалік Львова.

Новини братерства

Лариса Мурах: «Наша молитва, щоб Господь піднімав нових служителів»

  5-6 лютого 2016 р. відбулася звітна конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ. Відповідальні за роботу в областях ділилися інформацією про те, як розвивається дитяче служіння їхніх регіонах, переймали досвід та спілкувалися.

Новини братерства

Рада Церков закликає владу не заважати доброчинності, а громадян – зберігати мир

   26 листопада у Києві відбулося чергове засідання Всеукраїнської Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), під час якого керівники церков схвалили звернення до Президента України.