Серпень 23, 2021 0 1326 Переглядів

«ДіВора-2021» –  на Прикарпатті провели табір для дівчат з п’ятидесятницьких церков

Назва «ДіВора» не має відношення до біблійної Девори і розшифровується просто – Дівчата + Ворохта. Бо саме в гірському селищі Ворохті на Прикарпатті 18 серпня зібралися дівчата з різних областей України, щоб упродовж чотирьох днів спілкуватися, вчитися, відпочивати, а найголовніше – проводити особливий час із Богом.

«Покликана. Цілісна & Незаміжня» – так звучала загальна тема табору. Програма була продумана до найменших деталей, щоб дати відповідь на всі виклики для дівчат із категорії 25+.

Певною мірою випробуванням і нагодою по-новому оцінити свій потенціал, по-особливому осягнути Божу велич і відчути Його любов став одноденний похід на гору Шпиці. Семінари на цікаві й актуальні теми – «Ти покликана» (Віра Деркач), «Твоя дорога на гору» (Оксана Маліщук), «Перешкоди на шляху до цілісності» (Анна Веренич), «У горах і в радості» (Людмила Бендус) – спонукали задуматися над певними життєвими аспектами, дати собі правдиву оцінку й побачити нові вершини, яких можна досягнути у співпраці з Богом.

Відпочинок і спілкування у вільний час, особисті бесіди і розмови – усе було просто пронизане Божою присутністю. На фруктовій вечірці напередодні роз’їзду було багато не лише фруктів, але й усмішок, вдячних слів, сюрпризів, подарунків і Божої любові.

Не обійшлося і без сліз – за ці дні всі так зріднилися, що не хотілося й думати про прощання. Тому не встигли дівчата роз’їхатися, як ініціатори – відповідальна за працю з дівчатами департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Оксана Маліщук і вся її  посвячена команда – почали думати над тим, щоб провести такий табір і наступного року.

Про цей кемп можна писати багато. Але жодних слів не вистачить, щоб описати атмосферу Божої любові і Божої дії упродовж цих кількох днів. Тому якщо дозволить Господь і ДіВора-2022 відбудеться – ласкаво запрошуємо всіх, хто належить до категорії 25+. Ви точно не пошкодуєте!

Людмила Бендус.

Попередня Церква Христа Спасителя відзначила 30-річчя Дому молитви
Наступна Дві сторічні церкви на Рівненщині відзначили посвяту нових Домів молитви

Вам також може сподобатися

Місіонерство
Новини братерства

Як допомогти із поширенням християнського мовлення на сході України

   Криваві події на сході нашої країни – результат інформаційної війни з боку Росії, вважають українські політики. Великою мірою саме ЗМІ винні у провокації та ескалації конфлікту  на Донеччині і Луганщині. У той же час…

Без категории

На свято П’ятидесятниці дві церкви на Рівненщині відзначили ювілей

На другий день Трійці, 13 червня, дві громади у Рівненській області –