Червень 2, 2011 0 738 Переглядів

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.Стартувало це служіння 11 травня в с. Голоби . На даний час уже проведені зустрічі у Старій Вижві, Заболотті, Ратному та Маневичах. Служіння включає, крім євангелізаційно-просвітницьких зібрань, також дитячу програму, спілкування з молоддю, перегляд християнських фільмів, ознайомлення з історією Слова Божого українською мовою. Зустрічі здійснюється силами церков області, активну участь у них беруть гурти «Левит» (м. Луцьк), «Маяк Спасіння» (с. Липне), «Спасіння» (м. Ковель), хор церкви «Благодать» (м. Луцьк). Плануються проведення в Любешові, Ківерцях та Луцьку.

www.blag.org.ua

Попередня Святкування 20 річчя Коростенського біблійного коледжу
Наступна М.Паночко привітав п'ятидесятників Бразилії з 100-річним ювілеєм

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко – християнам Франції: “Це ваш час, щоб заспокоювати та зцілювати любов’ю та силою Господа!”

«У ніч на суботу світ потрясли новини з Франції. Ми пишемо цей лист, щоб засвідчити вам нашу братерську спільність, молитви та любов», – йдеться у листі…

Новини братерства

Церква села Підріжжя відзначила 90-річний ювілей

Пробудження в Західній Україні на початку 20-х років ХХ століття виникло несподівано й могутньою хвилею прокотилося селами та містами Волині, Львівщини, Тернопільщини. І нинішні євангельські церкви в цих областях наслідок того вогню, який Дух Святий проніс руками та служінням перших віруючих.

Новини братерства

Видано посібник для служителів «Богослужбова практика Церкви ХВЄ України»

 Книгу презентували під час робочої зустрічі працівників відділу освіти ЦХВЄУ 4-7 червня 2013 року, яка відбулася вже вдруге поспіль в м. Генічеську Херсонської області.