Грудень 28, 2016 0 1337 Переглядів

Євангельська теологічна семінарія та церква «Філадельфія» влаштували свято Різдва для маленьких переселенців зі Сходу України

     «За два роки, це, мабуть, найкраща акція для наших дітей», – поділилася враженнями молода мама, одна із учасниць свята. А порівнювати їй є з чим, адже різного роду соціальні акції для переселенців з Луганської та Донецької областей, які через воєнні дії вимушені були залишити свої домівки, тут, у Домі молитви церкви «Філадельфія» (по вул. Голосіївській, 57), проходять регулярно.

     Цього разу, окрім традиційної матеріальної допомоги на учасників зустрічі чекала ще й різноманітна розважальна програма: з різдвяною виставою, яку поставили юні актори із церкви «Спасіння», активними іграми та конкурсами. А також святковим обідом і подарунками не лише для дітей, але й для їхніх батьків. У коробках – машинки на дистанційному управлінні для хлопчиків, красиві ляльки для дівчаток, цікаві іграшкові набори, а ще – окремі подарункові набори з цукерками. Ніхто не залишився без уваги.

_IMG_9858

    Основним організатором різдвяної акції «Милосердя», що відбулося 29 грудня, виступила Київська Євангельська теологічна семінарія, фінансовим спонсором – церква «Grace» із м. Орландо, що в штаті Флорида (США). Наприкінці святкової програми організатори ще раз привітали присутніх зі святами та разом з дітками помолилися Богу про те, щоб Він поблагословив та беріг кожного з них у новому 2017 році.

    «Для нас це великий привілей служити сім’ям і дітям, які переселені зі Східної України. І в цей святковий час Різдва Христового ми хотіли показати їм частинку Божої любові, – говорить президент ЄТС Василь Войтович. – Ми усвідомлюємо наскільки це важко, залишити місце, де ти проживав і переселитися в інше місце, і не знати, чи колись повернешся».

     Василь Миколайович висловив спільне бажання, щоб чим скоріше прийшов довгожданий мир в Україну, і всі сім’ї могли святкували Різдво Христове у своїх домівках.

_IMG_9846     Старший пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок, у свою чергу зазначив: «Сьогодні відбулася чудесна акція, в якій взяли участь більше двадцяти діток переселенців. Подібні акції відбуваються досить часто, особливо для людей, які переїхали зі Сходу нашої країни. І ми щиро дякуємо ЄТС, яка знайшла ресурси і можливості для проведення свята».

     Мета, яку переслідували організатори акції – щоб діти і їхні батьки відчули Божу любов і почули звістку про Христа. А також занурилися в атмосферу Різдва і відпочили від насущних проблем. І, схоже, це їм вдалося.

Попередня Працівники відділу освіти Церкви ХВЄ України провели звітну зустріч
Наступна Михайло Мокієнко: «За пару місяців після виходу в друк «Слов'янського біблійного коментаря» люди розкупили 80% тиражу»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Українські релігійні лідери зустрілися з керівництвом ЄС

2 жовтня 2013 року завершився візит  делегації глав і представників українських церков та релігійних організацій в штаб-квартиру ЄС в столиці Бельгії.

Новини братерства

Черкащина має гарну перспективу

У неділю, 5 лютого, у церкві ХВЄ міста Чигирина Черкаської області відбулося рукопокладення на пасторське служіння Олександра Чучмая. Після слова настанови його звершили  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом зі старшим пресвітером церков ХВЄ Черкаської області Віталієм Малишевським.

Новини братерства

Тарас Сень: «Церкви на Луганщині здебільшого приходять до тями тільки зараз, а деякі ще з осені працюють активно»

    Роздавати людям хліб, у всіх змістах слова,  для служителів церкви «Христос є відповідь» м. Свердловськ, що на Луганщині вже стало звичною роботою.