Вересень 28, 2013 0 719 Переглядів

На засіданні Комітету ЦХВЄУ говорили про нові підходи у будівництві, освіті, благовісті

     26 вересня відбулося засідання Комітету ЦХВЄУ. Обласні єпископи та керівники відділів зібралися разом, щоб проаналізувати поточні внутрішні справи та міжконфесійну ситуацію. В контексті святкувань1025-ліття хрещення Київської Русі, служителі зауважили, що восени важливо не збавляти темпу у проведенні євангелізаційних заходів.

     Одна із погоджених пропозицій – уніфікувати будівельні ініціативи та проекти різних церков. Зокрема доручити групі фахівців, включаючи архітекторів, розробку найкращих можливих проектів молитовних будинків на різну кількість місць, та сформувати бригади, які зможуть професійно і швидко будувати приміщення для нових церков. Це дозволить мінімізувати витрати на будівництво, не втрачаючи при цьому якості.

721_2

     Відділ освіти одержав доручення Комітету розробити проект Стратегії підготовки служителів з урахуванням досвіду богословської освіти протягом останніх 20 років. При цьому врахувати необхідність церквоцентричності освіти, тобто можливість створення на базі Церков освітніх закладів різного рівня, виходячи із потреби Церков.

     Представник місії «Служіння незрячим» Ігор Мельничук представив членам комітету ініціативи щодо Міжнародного дня білої тростини (15 жовтня) та інших інструментів для людей, які втратили зір. Адже їх в Україні близько 200 000, і це окремий народ (!), який знаходиться в духовній ізоляції, хоча живе поруч з нами.     Комітет ствердив пропозицію Ради євангельських протестантських церков України про Дні молитви та посту у 22 жовтня і 18 листопада за збереження Біблійних моральних цінностей в Україні. Відповідне Звернення розповсюджується по всіх громадах ЦХВЄУ.

721_3

     На завершення Комітет привітав трьох братів, які щойно відсвяткували 50-ліття: єпископів Олександра Бабійчука, Віктора Хрипту та завідувача Відділу молодіжного служіння Богдана Левицького.

     Михайло Паночко, запрошуючи зібраних священнослужителів до заключної молитви, прочитав тексти з Євангелії від Івана 10 розділ та Послання до Євреїв 12 розділу про доброго Пастиря та хмару свідків. Та дав три практичні поради: слухати Його голос, дивитися на Нього та іти за Ним, за нашим Добрим Пастирем!
Попередня Церква в Башуках відзначила 90-річчя
Наступна У Селецькій церкві дякували Бога за врожай та 90-літній ювілей

Вам також може сподобатися

100 років п’ятидесятницького руху

Церква в селі Печірна на Тернопільщині святкувала своє сторіччя

День 24 жовтня видався холодним та похмурим, проте в  Домі

Новини братерства

Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»

Сімейна конференція християн віри євангельської, головним спікером якої був Віктор Шевчук, багатодітний батько та досвідчений сімейний консультант, відбулася 14-15 вересня на базі київської церкви «Божий Мир».